anadolu yakası su kaçağı tespit

Eski usul su kaçağı tamiri yapan, seneler öncesinin teknolojik imkanları dahilinde üretilen tek tip kaçak tespit sistemleriyle hizmet veren ya da vermeye çalışan firmalarla boş yere zaman kaybetmeyin ve Tam Tesisat uzmanlığını tercih ederek su kaçağı sorunundan ekonomik, zahmetsiz, “garantili” ve hızlı bir şekilde kurtulun. Anadolu yakası su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizde birçok farklı yeni nesil ekipman ve kaçak tespit sistemi kullanmakta, bu sayede yapının fiziksel özellikleri ve sorunun içeriği her ne olursa olsun su sızıntılarına kalıcı çözüm sunabilmekteyiz.

 

anadolu yakası su kaçağı tespiti

Anadolu Yakasında Su Kaçağı Bulma Ekiplerimiz 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Firmamızın on yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerine hizmet vermenin deneyimi ve gelişmiş teknik altyapısıyla her türlü su kaçağı problemine uzun vadeli çözüm sunabilecek yeterliliktedir.

Anadolu yakası su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimize garanti verecek kadar hizmet kalitemize güvenmekte, ev ve işyerinizi inşaat alanına dönüştürmeden her tipteki su kaçağından kurtulmanızı sağlamaktayız. Sunduğumuz Şirinevler su kaçağı tespiti ve tamir hizmetlerinde ekiplerimiz hiçbir yeri kırıp dökmeden, döşemelerinizi kaldırmadan, onlarca fayansı kırmadan ve her yeri moloz pisliğiyle kaplanmış inşaat alanına dönüştürmeden kullandığı en son teknoloji ürünü sistemlerle su kaçaklarının yerini “kesin bir şekilde” belirleyebilmektedir. Tesisatınızda birden fazla noktada su sızıntısı olması durumunda bile kullanılan ekipmanlar sayesinde kırıp dökmeye lüzum kalmadan, boş yere zaman kaybetmeden ve tamir faturasının da kabarmasına izin vermeden kaçak olan noktaları santim bile şaşmaksızın saptayabilmekteyiz.

su kaçağı tespiti anadolu yakası

Su molekül yapısı gereği betonarme yapının içinde rahatça süzülerek, kaçağın olduğu boruların metrelerce altına dahi ulaşabilir. Küflenme, terleme, fayans atması ve kabarması, dökülme gibi birçok soruna yol açan su sızıntısı bazı durumlardaysa bu tip gözle görülür hiçbir soruna yol açmaz yani ortada bir gizli kaçak vardır. Kısa bir zaman içinde daha teferruatlı ve tamir için daha fazla harcama yapılması gereken daha büyük problemlere yol açacak olan bu tip gizli kaçakların erken aşamada tamir edilmesi çok önemlidir. İstanbul anadolu yakası su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimizde görev alan uzman ekiplerimizse kullandığı yeni nesil kaçak tespit sistemleri ile ev ve işyerinizdeki gizli kaçakları da dakikalar içinde bulmakta ve hemen tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı problemlerine en ekonomik, güvenilir ve zahmetsiz çözümleri sunduğumuz Anadolu yakasında su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizden biran önce faydalanmak ya da sadece merak ettiklerinizi sormak için haftanın 7 günü, günün 24 saati bize telefon veya internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir