Banyo tıkanıklığını robot sistem ile açan servisimiz ev yada işyerlerini tadilat ortamına çevirmeden kısa zamanda tıkanıklık problemini gidermektedir.Su kaçaklarını kırmadan dışardan tespit ederek tek yerden müdahale ile sorundan zahmetsizce kurtulmanızı sağlamaktayız. Kılcal çatlakların bile kolayca bulunduğu tarama işlemiyle sorunun asıl kaynağı noktasal olarak belirlenmekte ve 1 saat içinde tamir işlemi tamamlanmaktadır. Tuvalet, banyo, mutfak ve lavabo tıkanıklıklarını da boruları sökmeden, herhangi bir yeri kırmadan robot cihazlarla içerden açmaktayız. Logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarına içerden müdahale etmek için de özel ekipmanlarımız bulunmaktadır.

 

lavabo tıkanıklığı nasıl açılır

Ev ve işyerinizin her yerini kırıp dökmeden, işi günlerce uzatarak kabarık tamir faturaları çıkartmadan her tip atık su borusu ve kanal tıkanıklığını açan firmamız profesyonel ekibiyle İstanbul genelinde hizmetinizde. Tesisat sektöründeki tüm gelişmeleri takip eden firmamızın İstanbul tıkanıklık açma servisi kırmadan gider açma hizmetleri sunmakta, bu uygulamalarda tuvalet ve lavabo giderlerinin açılması için hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmamakta. Kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda da sizlere akılcı ve modern teknoloji destekli çözümler sunmaktayız. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz Alman mühendisliğinin gelişmiş ürünlerini kullanarak her tip atık su borusu ve kanal tıkanıklığını, herhangi bir yeri kırmaksızın içerden müdahaleyle açabilmektedir.

Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Atık su borusu ve kanal tıkanıklıklarının hemen sonuç veren uygulamalarla açılması için en modern donanımları kullanan İstanbul tıkanıklık açma servisimiz, bu sayede yıllar öncesinin tamir işlerindeki zorluklarla karşılaşmamakta ve en önemlisi hizmetlerine garanti verebilmektedir. Kırmadan gider açma hizmetlerimize garanti verebilmemiz sağlayan ROCAM görüntüleme sistemleri, ekiplerimizde görev alan tesisat ustalarının kanal ve atık su borusu içinden eşzamanlı görüntü almasını sağlar. Sorunun tespitinde büyük yarar sağlayan bu sistemler ayrıca robotla yapılan müdahale sonrası ustalarımızın giderin tamamen açıldığından emin olmasını sağlar. Kırmadan tuvalet açma ve lavabo tıkanıklıklarının dakikalar içinde kırıp dökmeden giderilmesi konusunda kesin çözüm vaat eden firmamız, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetleriyle de garantili uygulamalara imza atmaktadır.

 

lavabo tıkanıklığı

Kırmadan lavabo açma uygulamalarından logar tıkanıklığı açma işlemlerine kadar İstanbul tıkanıklık açma servisimiz tüm hizmetlerinde Avrupa’dan ithal, yeni nesil robot cihazlar ve görüntüleme sistemleri kullanır. Mekanik müdahaleyle garantili çözüm üretebilen Rothenberger marka kırmadan gider açma robotları kullanmakta, böylece tıkanıklık ne kadar derinde olursa olsun tesisata hiçbir zarar vermeden sorunu hemen çözebilmekteyiz. Kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda pratik ve eski yöntemlerle kıyaslanmayacak kadar hızlı çözüm sunan hizmetlerimizin bir diğer avantajı, bu tip büyük ölçekli problemlerin son derece ekonomik şekilde giderilmesini sağlamaktır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Ev ve işyerinizdeki banyo ve mutfak giderlerindeki tıkanıklıklarını birkaç dakikada açabilen İstanbul tıkanıklık açma servisimiz, lavabo ve kırmadan tuvalet açma uygulamalarını da bir saati bulmadan tamamlamaktadır. Lavabo veya tuvalet giderinin tıkanması durumunda boruyu tıkayan yabancı maddelerin ne kadar derinde olduğunu bile bilmeden ezbere iş yapan ustalardan tamamıyla farklı olarak, uzman ekibimiz probleme göre kesin sonuç sağlayan müdahaleler gerçekleştirir. Tıkanıklığa neyin yol açtığından olduğu gibi, borunun hangi derinlikten tıkandığını da kesin olarak bilen servis elemanlarımız ROCAM görüntüleme sistemleri sayesinde tahminlerine göre değil, probleme göre müdahalede bulunur. Böylece tuvaletlerin açılmasından kırmadan lavabo açma işlemlerine kadar her zaman %100 çözüm üretilebilir.

İstanbul Geneline 7 gün, 24 Saat Servis

Kanalizasyon, logar, banyo ve mutfak gideri, kanal, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarının tamamına kırıp dökmeden akılcı uygulamalarla “kesin” çözüm getiren İstanbul tıkanıklık açma servisimiz, sizlere İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Küçük büyük iş ayırt etmeden çalışan şirketimizin kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerinden haftanın 7 günü, günün 24 saati yalnızca bir telefonla ve her zaman en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Görüntüleme kameralı cihazlarımız ile tıkanıklığın sebebini sizlere bildiririz. Tesisatınızın fiziksel durumu, yapının kaç yaşında olduğu fark etmeden tüm su kaçaklarını tek çekiç vurmadan dışardan tespit etmekte ve tek yerden müdahalede bulunarak, su kaçağı probleminden geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlamaktayız. Noktasal olarak tespit yapan son teknoloji ürünü sistemlerden faydalanan profesyonel ekiplerimiz, 10-15 dakika içinde tesisatın problemli bölümünü tespit eder. Onayınızla tamir işlemi göz açıp kapayıncaya dek kısa bir sürede tamamlanır ve böylece tadilat işlerine masraf yapmanıza gerek olmadan sorundan kalıcı olarak kurtulursunuz.

Tuvalet, logar, kanalizasyon, banyo, mutfak, kanal tıkanıklığı fark etmeden her tip gider tıkanmasını içerden açabilecek yeni nesil robot cihazlar kullanmaktayız. Kanal içi görüntüleyen sistemlerle sorunun nerede olduğunu belirleyen ekimiz, robot cihazla gider tıkanıklığını hiçbir yeri kırmadan kısa sürede içerden açar. Tesisat ve armatür montajından her tip tesisat arızasının tamirine kadar firmamızın profesyonel tesisatçı hizmetlerinden her zaman ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

 

banyo gideri açma

Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizde robot cihazlardan yararlanarak, her yeri kırmaya gerek kalmadan tıkanıklığı içerden ve hızlı bir şekilde açabilmekteyiz. Logar, banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde; kimyasal, mekanik ve basınçlı uygulamalardan faydalanarak soruna her zaman en pratik ve ekonomik çözümü sunmaya çalışıyoruz. Gider tıkanıklığı açma hizmetlerimiz sayesinde tamir işleminden sonra bir de ortalığı eski haline getirmek için masrafa girmenize gerek kalmaz çünkü hiçbir yer kırılmadığı için tadilat işleriyle uğraşmanız gerekmez. Kırmadan logar, banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizden haftanın her günü yararlanabilirsiniz.