beyoğlu su tesisat

Haftanın her günü Beyoğlu su tesisatçısı hizmet veren firmamız, ev işyeri fark etmeden tüm tesisat sorunlarından pratik ve ekonomik şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır. Tesisat kurulumu ve yenileme, armatür montajı, her tip arızanın tamiri için bize sadece bir telefon açmanız yeterli. Kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma, sökmeden petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde hem yüklü faturalardan hem de tadilat işlerinden kurtulabilirsiniz. Her zaman uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız, modern cihazlardan aldığı desteği tecrübesiyle birleştirerek her zaman akılcı çözümler sunmaktadır.

beyoğlu su tesisatcisi

Beyoğlu Su Sızıntı Tamiri

Su kaçağı sorunun pratik bir şekilde çözülmesini sağlayan firmamızın uzman ekipleri, deneyimiyle modern teknolojinin sunduğu imkanları birleştirerek zahmetsiz ve oldukça uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Kırmadan su kaçağı tespiti yapılmasını sağlayan yeni sistemler sayesinde ev ve işyerinizin; zemini, fayansları ve duvarları kırılmıyor, döşemelerin kaldırılmasına gerek kalmıyor. Zahmete girmenize gerek kalmadan su kaçağı sorunundan kurtulmanızı sağlayan hizmetlerimiz uygun fiyatlı olduğu gibi, her yer kırılmadığından tadilat masrafı yapmanız gerekmez. Tadilat masrafından ve zahmetinden kurtaran su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimiz, tesisattaki kılcal çatlakların bile kolayca ve “dışardan” bulunmasını sağlayarak probleme kalıcı çözüm sunar.

 

beyoglu su tesisatcisi

Beyoğlu Sökmeden Petek Temizleme

Peteklerin sökülmesi gerekmeden, içindeki bütün kireç ve çamurun tahliye edilmesini sağlayan sökmeden petek temizliği hizmetlerimiz kış boyunca hem ucuza hem rahatça ısınmanızı sağlıyor. Şebeke suyundaki kirecin birikme yapmasından oluşan tortu ve balçıklaşan çamurun çözülmesini sağlayan Nano Clean Kombi kimyasalı uygulandıktan sonra ekiplerimiz, çift yönlü yıkama yapan cihazlarla tüm petek içlerinin kolayca temizlenmesini sağlıyor. Petekler sökülmediği için ev ve işyerinizin her yeri batmıyor, temizlik işlemi pratik bir şekilde tamamlanıyor. Özel olarak bu iş üretilen Nano Clean gibi etkili kimyasallar ve petek içi yıkama makinalarıyla peteklerdeki ısınma probleminin uzun süreli olarak giderilmesini sağlıyoruz. Bu sayede petekler verimli şekilde ısınıyor ve siz de yüksek doğalgaz faturalarını düşünmeden, rahat bir kış geçirebiliyorsunuz.

Beyoğlu Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklıklarından da, tıpkı su kaçaklarından olduğu gibi zahmetsizce kurtulmanızı sağlayan firmamız robot sistemlerle her tip gideri içerden açabilmektedir. Logar, banyo, mutfak, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimiz sayesinde tadilat işlerinin ağır maddi yükünü dert etmeden, sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Logar, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde gerek mekanik gerekse kimyasal uygulamalarla giderin içerden açılmasını sağlıyoruz. Uzman ekiplerimiz en zahmetsiz, hızlı ve daha da önemlisi bütçeniz için en uygun çözüm yoluna başvurarak tıkalı gideri kısa sürede açmaktadır.
İstanbul genelinde olduğu gibi, Beyoğlu’nda da haftanın her günü servis veren firmamızın uygun fiyatlarla ve garantili olarak sunduğu hizmetlerden yararlanmak için internet üzerinden ya da telefonla bize ulaşmanız yeterli.

Beyoğlu Tesisat Tadilat Hizmetlerimiz

Beyoğlu geneline kesintisiz servis veren firmamız, profesyonel tesisatçı hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda. Beyoğlu tesisatçı hizmetlerimizden su kaçağı sorunundan bütçenizi zorlamanız ve zahmete girmeniz gerekmeden kurtulmak için yararlanabileceğiniz gibi, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı problemlerinde de yararlanabilirsiniz. Firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma hizmetlerinin yanı sıra her tip tesisat arızası, armatür ve tesisat montajı konusunda da makul fiyatlı çözümler sunmaktadır. Isınma sorunlarının uzun vadeli olarak giderilmesini, peteklerin her yerinin eşit ve aynı sürede ısınmasını sağlayan sökmeden petek temizliği hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Su kaçaklarının noktasal tespitini yaparak, tek yerden müdahale ile sorundan kesin bir şekilde kurtulmanızı sağlayan firmamız son teknoloji ürünü su kaçağı tespit cihazlarıyla hizmet vermektedir. Ekiplerimiz, tesisatınızda kılcal çatlaklar olsa bile bir tek yere çekiç vurmadan sızıntının konumunu noktasal olarak bulabilmektedir. Bu sayede kaçak avına çıkılmasına ve ortalığın inşaat alanı haline gelmesine, sizinse tamirden sonra tadilat için yüksek meblağlar harcamanıza gerek kalmaz.

Kırmadan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde piyasanın en iyileri olan Rothenberger ROCAM gider içi görüntüleme sistemleri ve R600 gider açma robotları kullanarak, gider tıkanıklığını içerden açabilmekteyiz. 30 metreden daha derindeki tıkanıklıkların dahi kırmaya gerek kalmadan içerden açılmasını sağlayan Rothenberger R600 gider açma robot sayesinde, dakikalar içinde ve son derece ekonomik bir şekilde bu önemli tesisat sorunundan kurtulmanızı sağlıyoruz. Ticari işletmeleri düşünerek, Beyoğlu tesisatçı hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz sunmakta ve ihtiyacınız olduğu anda tek bir telefonla profesyonel çözümlerimizden yararlanmanız için çalışıyoruz.

Tesisatla ilgili her türlü problemde ve montaj ihtiyaçlarınızda bütçenizi zorlamadan, avantajlı fiyatlarla yararlanabileceğiniz tesisatçı hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir