gider açma robotlu

Deneyimli ekiplerle İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı sorunundan zahmetsizce ve cüzi bir harcamayla kurtulmanızı sağlıyor. Giderdeki tıkanıklığı açmak için ev ve işyerinizin her yerini kırıp dökmeden, özel robot cihazlar yardımıyla tıkanıklığı “içerden” açabilen ekiplerimiz sayesinde bu hemen çözülmesi gereken tesisat sorununa en pratik çözümü sunuyoruz.

gider açma

Gider Tıkanıklığı Açma Hizmetlerimiz

Ortalık inşaat alanı haline gelmeden tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma işlemi tamamlandığından, ekiplerimizin işini bitirmesinden sonra ortalığı eski haline getirmek için tadilat yapmaya ve ekstra harcama yapmanıza gerek kalmıyor. Bütçenizden ciddi miktarda tasarruf etmenizi sağlayan, işlevsel ve garantili tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizden haftanın tüm günleri, hangi ilçede olduğunuz fark etmeden bir telefonla yararlanabilirsiniz.

 

 

gider nasil acilir

Gider Tıkanıklığı Açma Metodları

Ev ve işyerinizin su giderindeki en küçük bir kalıntı oluşması durumunda dahi kısa sürede tıkanan gider sebebiyle büyük bir sorun ortaya çıkar ve insan sağlığını ilgilendirdiği için bu sorunun mümkün olduğunca kısa sürede çözülmesi gerekir. Ancak geçmişte olduğu gibi lavabo tıkanıklığı açma hizmetinden çıkarak, küçük çaplı bir tadilata dönüşen işlemler uzun sürdüğü gibi hatırı sayılır miktarda harcama gerektirir. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz tüm bu problemlere kalıcı çözüm sunuyor ve üstelik gider tıkanıklığının her yerin kırılmasına gerek kalmadan açılmasını sağlıyor. Ekiplerimiz gider açma işlemi için özel olarak geliştirilen, son teknolojiye sahip robot cihazlar kullanmakta ve her zaman giderdeki tıkanmayı kırıp dökmeden açmaya çalışmaktadır.

Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Eski usul yöntemlerle kıyas dahi kabul etmeyecek kadar kısa sürede tamamlanan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işleminde kullanılan gider açma cihazları, ekiplerimizin zemini ve fayansları kırmakla zaman kaybetmeden tıkanıklığa boru içinden müdahale yapmasına imkan tanıyor. Her tip logar, banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma konusunda deneyim sahibi olan ekiplerimiz ev ve işyerinizi inşaat alanı haline dönüştürmeden bu önemli tesisat probleminden kurtulmanızı sağlamaktadır. Gider tıkanıklığı açma işlemi genellikle bir saati bulmadan tamamlanırken gideri hangi maddenin tıkadığı ve tesisatın özelliklerine göre bu işlem biraz daha uzun sürebilmektedir.

 

gider tıkanıklığı açma

Gider Açma Hizmetinin Maliyeti

Sunduğumuz kırmadan gider açma hizmetlerimiz, her tip gider tıkanıklığı sorununa ekonomik anlamda tartışmasız en avantajlı çözümü sunar. Tıkanan gidere; banyo, mutfak veya tuvalet zemininin kırılarak müdahale edildiği tamir işlemleri sorundan kurtulmanızı sağlasa da geriye şantiye alanını andıran bir yer kalır. Ev ve işyerinizi eski haline getirmek için kapsamlı tadilat işleriyle uğraşmanızı gerektiren bu tip eski usul gider tıkanıklığı açma işlemlerinden sonra tamire harcadığınızdan daha fazlasını tadilat için harcamanız gerekebilir. Kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmetlerimizse kısa sürede giderin içerden açılmasını sağladığı için ekiplerimiz işini bitirdikten hemen sonra lavabo veya tuvalet kullanılabiliyor yani tadilat işlerine gerek kalmıyor.
Haftanın tüm günleri kesintisiz hizmet veren firmamıza sadece bir telefonla ulaşabilir, gider tıkanıklığı probleminden zahmetsizce ve ekonomik bir şekilde kolayca kurtulabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıklığı, çok sık karşılaşılan bir sorun olmakla birlikte, büyük çaplı olmayan problemler, kısa sürede çözülebilmektedir. Ancak uzun süre biriken atıklar, zamanla lavabolarda ciddi tıkanıklıklara neden olabildiği gibi, profesyonel şekilde müdahale edilmeden, bu sorun çözülememektedir. Tekrar eden veya ciddi boyutlara ulaşan lavabo tıkanıklıkları için uzman tesisat firmaları tarafından yardım alınmalıdır.

Lavabo Tıkanıklığının Nedenleri

Mutfak ya da banyoda bulunan lavabolarda tıkanıklık oluşma sebepleri birbirinden farklılık gösterir.

Mutfak Lavabosunda Oluşan Tıkanıklığın Nedenleri

  • Yemek artıklarının lavaboya atılması,
  • Kullanılmış yağların lavaboya dökülmesi,
  • Lavaboya, yiyecek atıklarının atılması,
  • Kimyasal çözeltilerin (lavabo açma amaçlı) yanlış kullanımı,
  • Alt yapıdan kaynaklanan sorunlar

 

 

gider tıkanıklığı nasıl açılır

Banyo Lavabolarında Görülen Tıkanıklığın Nedenleri

  • Lavaboya dökülen saçların gider borularında birikmesi,
  • Diş macunu, bazı saç şekillendirici gibi erimesi zor maddelerin lavabodan çıkarılmaması,
  • Erimesi zor olan temizlik maddelerinin yanlış kullanım ile lavaboya dökülmesi,
  • Genel temizlik için kullanılmış atık suyun lavaboya boşaltılması
  • Alt yapıdan kaynaklanan sorunlar

Banyo ve mutfaktaki lavaboda tıkanma sorunu günlük yaşamda ciddi aksaklıklara yol açabildiğinden, geciktirilmeden çözülmesi gereken sorunlar arasında yer alır. Basit kimyasal çözücüler ile tıkanıklık sorununu gidermek, solunum yollarına zarar vereceğinden, kimyasal maddelerin tıkanıklık açma işleminde kullanılması yeterli olmamaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemi belirlemeden önce, tıkanıklığın nedeninin bulunması son derece önemlidir. Tıkanıklık, alt yapı sorunlarından kaynaklanıyorsa, tıkanıklığı açmak için daha detaylı bir çalışma yapılması gerekecektir. Bu nedenle, spesifik lavabo açma cihazları kullanılarak, tıkanıklığın nedeni öğrenilmelidir. Aksi durumda, yapılan çalışmalar daha büyük sorunlara yol açabilecektir.

Bireysel işlemlerin ciddi sorunlara yol açabileceği lavabo açma işlemleri için uzman firmalardan destek almak son derece önemlidir. Hem oldukça meşakkatli hem de kullanılacak yöntemler itibari ile sağlık açısından tehdit içeren unsurlara neden olabilen lavabo açma işlemleri için profesyonel tesisat firmaları tarafından hizmet almak şarttır.