Su kaçaklarını ve gider tıkanıklıklarını her yeri kırmadan, ev ve işyerinizi savaş alanı haline getirmeden gideren haznedar su tesisatçısı son teknoloji ürünü özel ekipmanlar kullanmaktadır. Tesisatınızdaki su kaçağının konumunu birkaç dakika içinde tespit eden yeni nesil kaçak tespit sistemleri sayesinde artık kaçak sorunundan kurtulmak zahmetli, günlerce bitmek bilmeyen ve astronomik harcamalar yapmanızı gerektiren bir iş olmaktan çıkıyor. Dakikalar içinde yeri kesin olarak belirlenen su kaçağına sadece bir tek yerden müdahale yaparak, bu tesisat sorununa kısa sürede kalıcı çözüm getiriyoruz.

 

su tesisatçısı haznedar

Haznedar Tesisatçı 30 Dakikada Hizmet Garantisi

Firmamız Rothenberger gibi sektörün en kaliteli markasının yeni model gider açma robotlarını ve gider içi görüntüleme sistemlerini kullanmakta, böylece gider tıkanması sorunlarına kırmaksızın çözüm sunmaktadır. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı sorunlarını kırmadan içerden açabildiğimiz gibi, logar ve kanalizasyon tıkanmalarını da zahmetsizce içerden açabilmekteyiz. Petek temizliği hizmetlerimizde de özel yıkama sistemleri ve kimyasallar kullanmakta; kalorifer, kombi, merkezi ısıtma, yerden ısıtma sistemlerinizin temizliğini hiçbir yeri kırmadan yapmaktayız.

Garantili Haznedar Tesisatçı hizmetlerimizde her zaman ihtiyaçlarınıza en ekonomik çözümleri sunmaya çalışmakta, tesisat işlerini ortalığı köstebek yuvası haline getirmeden yapmaktayız. Firmamız Bakırköy’ün tamamına, haftanın yedi günü de servis vermektedir.

Tesisatla ilgili her türlü ihtiyacınıza garantili hizmetlerle, haftanın tüm günleri kesintisiz biçimde çözüm sunuyoruz. Firmamızın deneyimli ekipleri Haznedar su tesisatçı servisimiz kapsamında ev ve işyerinizdeki tüm montaj, yenileme, tamir ve bakım işlerini kırıp dökmeden halletmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti ve ayrıca her tip gider tıkanıklığını da yine her yeri kırıp dökmeden açan firmamız, petek temizliğinizi de özel makinalarla kombi ve kaloriferden bağlantı yaparak sökmeden yapmaktadır. Modern ekipmanlar kullanarak gereksiz yere ortalığı inşaat alanı haline getirmemekte, tesisat yenilemeden armatür montajına dek tüm hizmetlerimizde pratik çözümler sunmaktayız.

 

 

haznedar su tesisatçısı

Su kaçağı sorununa kalıcı çözüm sunmanın yanı sıra bunu, kaçağı bulmak için her yeri kırmak zorunda kalmadan yapan ekibimiz, yeni nesil su kaçağı tespit cihazları kullanır. Kullanılan bu cihazlar 15 sene öncesinin değil, günümüzün modern teknolojisine sahip olduğu için kılcal çatlakların bile kolayca bulunmasını sağlar. Birkaç santim bile hata yapmadan sızıntının konumunu dakikalar içinde belirleyen cihazlar sayesinde profesyonel ekiplerimiz su kaçağı tamiratını yaklaşık 1 saat içinde tamamlayabilmektedir. İşin en güzel kısmıysa ekibimiz tamiri tamamlayarak ev ya da işyerinizden gittikten sonra ortalık şantiye alanı haline dönmediği için yenileme işlerine yüzlerce lira harcamazsınız.

Haznedar Tesisat Tıkanıklık Açma

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarını da dahil; logar, kanalizasyon, kanal, banyo veya mutfak tıkanıklıklarının tamamını son teknolojiye sahip sektörün en kaliteli ekipmanlarıyla kırmaksızın içerden açıyoruz. 30 metreden daha derinden tıkanan giderler dahi kullanılan robot gider açma sistemleri sayesinde sorun olmaktan çıkmakta, tek bir çekiç vurmadan giderdeki tıkanıklık içerden “garantili” bir şekilde açılabilmektedir. Firmamızın petek temizliği hizmetlerinde de son teknolojiye sahip yıkama makinaları ve petek temizliği için özel olarak geliştirilen Nano Clean isimli özel bir ilaç kullanılır. Böylece petekler sökülmeden tesisata bağlanan sistem tüm kireç birikintisinin ve pisliğin çözülmesini sağlamakta, yıkama makinaları da peteklerinizde ısınma sorunlarına neden olan tıkanıklıkları tamamen temizlenmektedir.

Haftanın tüm günleri Haznedar su tesisatçı hizmeti sunmakta, ev ve işyerinizdeki tesisatçı ihtiyaçlarına cüzdanınızı da düşünen fiyatlarla profesyonel çözümler sunmaktayız.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir