kanal açma

Haftanın her günü kesintisiz hizmet veren firmamızın kanal açma hizmetlerinde öncelik, her zaman tıkanıklığın hiçbir yeri kırmadan açılmasını sağlamaktır. Bu doğrultuda modern teknolojinin sağladığı imkanları sonuna kadar değerlendiren ekiplerimiz, robot cihazların kullanımıyla farklı yöntemler uygular ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminin kırıp dökmeye gerek kalmadan tamamlanmasını sağlar. Deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize İstanbul genelinde, haftanın hangi günü olduğuna bakmaksızın servis vermekte ve her tip kanalizasyon tıkanıklığı problemine düşük maliyetli çözümler sunmaktayız.

Kanalizasyon Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Özel olarak kanal açma işlemi için geliştirilen özel robot cihazlar ithal eden firmamız, yurtdışında geliştirilen bu sistemler sayesinde kanalizasyondaki tıkanıklığı “içerden” açabilmektedir. Kullanması dahi deneyim ve beceri isteyen kanalizasyon tıkanıklığı açma robotların kullanımı konusunda firmamız tüm personeline eğitim vermekte ve kanalizasyon açma işlemlerinde deneyim kazanmasını sağlamaktadır. Böylece kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi kısa sürede, problemsiz bir biçimde ve bütçeniz için en uygun şekilde kolayca açılabilmektedir. Kanalizasyon içinin görüntülenmesini, bu sayede kanalizasyon tıkanıklığı sorununa neyin sebep olduğunun anlaşılmasını sağlayan görüntüleme sistemleri ile ekiplerimiz mekanik veya farklı kimyasal uygulamalara yönelmektedir. Kanalizasyon içinden görüntü alınmasını sağlayan cihazın aktardığı bilgiye göre hangi uygulamanın en pratik çözümü sunacağını belirleyen ekiplerimiz, robot cihazın özel aparatları sayesinde kanalizasyondaki tıkanıklığı kısa bir zaman dilim içinde açmaktadır.

Kanalizasyon Açma Hizmetinin Maliyeti Ne Kadardır?

Konut veya ticari işletme fark etmeden her tip kanalizasyon tıkanıklığı problemine akılcı, düşük maliyetli ve zahmetsiz çözümler sunan firmamız; bu önemli probleme mümkün olan en ekonomik çözümü sunmaktadır. Sadece ekiplerimizin kanalizasyondaki tıkanıklığı açma için her yeri kırıp dökmeyeceği düşünüldüğünde dahi hizmetimizin ne kadar ekonomik olduğu anlaşılır. Zira işlem tamamlandıktan sonra ortalık inşaat alanı haline gelmediği için tadilat yapılmasına ve sizin de gider açma işleminden daha fazlasını tadilat işlerine harcamanıza gerek kalmaz. Kanal borusunun ve gider çevresinin kırılmasını gerektiren eski usul kanal açma işlemleriyle boş yere zaman kaybetmeyin ve bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan bizimle iletişime geçin.

Kırmadan Gider Açma

kırmadan gider açmaFirmamız kullandığı modern teknoloji ürünü cihazlar ve seneler içinde edindiği deneyimle; logar, banyo, mutfak, kanalizasyon, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı fark etmeden her tip gider açma işlemini başarıyla gerçekleştirebilecek yeterliliktedir. Makul fiyat seçenekleriyle ve en önemlisi “garantili” olarak sunduğumuz kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerimiz; hijyeni alakadar ettiği için vakit kaybedilmeden çözülmesi gereken bu sorundan kolayca ve kesin bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor.

Kanalizasyon ve diğer her tip gider tıkanıklığında deneyimli ekiplerle ve yeni teknolojiye sahip özel kanal açma robotlarıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bir telefonunuz yeterli.

Kanal Tıkanıklığı

Kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklık ve taşma, en ciddi alt yapı sorunu olduğu gibi, birçok problemi de beraberinde getirir. Sağlık açısından ciddi bir tehdit oluşturan kanalizasyon tıkanıklığı ya da taşması, bakteri ve mikropların her alana yayılmasına neden olmaktadır. Özellikle, yaşam alanlarında sorun oluşturan bu durum; kötü bir kokuya neden olmakla birlikte; deri hastalıkları, solunum yolu problemleri ve sindirim sistemi sorunları ile bulaşıcı hastalıklara neden olabilmektedir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Neden Olur?

  • Yetersiz alt yapı çalışmaları,
  • Aşırı yağışlar,
  • Kanalizasyonlarda yapılan yenileme ya da geliştirme çalışmaları,
  • Alt yapının eskimiş olması,

Kanalizasyon borularında, farklı sebeplerle oluşabilen diğer tıkanıklık sorunları gibi durumlar, kanalizasyon tıkanmasının başlıca nedenlerindendir. Kanalizasyon tıkanıklığının sonuçları, son derece vahim olduğu gibi, tıkanıklığın meydana geldiği bölgedeki bütün canlıları olumsuz etkilemektedir.

Kanalizasyon Tıkanıklığının Neden Olduğu Sorunlar

Kanalizasyonda tıkanıklık oluşması, bölgedeki birçok binanın giderlerinde taşma sorunu oluşmasına yol açabilmektedir. Bu durum da, ciddi bir temizlik gerektireceği gibi, giderleri kullanılmasını kısıtlayabilir. Ayrıca taşma sonucunda, kanalizasyon atıklarının evlere karışması, başta küçük çocuklar ve hastalar olmak üzere, herkesin sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

En büyük alt yapı sorunlarından biri olan kanalizasyonlardaki taşma sorununu giderebilmek için detaylı bir çalışma yapılması şarttır. Uzman bir ekip ve modern ekipmanlar ile kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanacağı gibi, alt yapıdaki sorunların giderilmesi, uzun bir süre sorun yaşanmamasını sağlayacaktır.

Detaylı bir teknik çalışma ile kanalizasyonlardaki tıkanıklık sorunu giderilebilir. Geniş bir bölgeyi kapsayan kanalizasyon borularında, tıkanıklığın nedenlerini tespit etmek ve çözümlemek için gelişmiş cihazlara sahip olunması gerekmektedir. Ancak kanalizasyon tıkanıklığı bazı durumlarda, yalnızca birkaç bina ya da daha küçük bir bölge için sorun yaratmaktadır. Bu durumda, uzman ekipler tarafından sorun çok daha kısa bir sürede çözülebilmektedir.

Kanalizasyonda taşma ve tıkanıklık problemi, geçici bir sorun olmamakla birlikte, başarılı bir şekilde çözülmediği sürece, tekrar edecektir. Bu nedenle, kanalizasyon tıkanıklığı durumunda, uzman tesisat firmaları tarafından yardım alınması, oluşabilecek sorunları önlemek açısından oldukça önemlidir. Tam Tesisat, bu alanda hem profesyonel ve %100 çözüm garantili olarak, hem de ekonomik ücretler ile hizmet sunmaktadır.

Lavabo Mutfak Gideri Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı veya banyo mutfak gideri tıkanıklığı gibi tesisat sorunlarına kıyasla çok daha önemli bir problem olan kanalizasyon tıkanıklığı, profesyonel müdahale için zaman kaybedilmemesi gereken bir sorundur. Kanalizasyon sistemi atık suyun şebekeye transferini sağladığı için sorunun çözülmemesi, er ya da geç tuvalet ve lavaboların da taşmasına yol açacaktır. Kanalizasyon sistemindeki tıkanıklıklarda sorunun giderilmesi için eskiden birçok farklı yöntem denenmiş olsa da, tesisat sektöründeki modern teknoloji destekli gelişmeler neticesinde artık robot sistemlerden faydalanarak probleme pratik bir şekilde çözüm getirilir.

Cihazla Kanal Açma Nedir?

cihazla kanal açmaKanalizasyon sisteminin tıkanması neticesinde sorunun kısa sürede büyümesi söz konusu olduğundan, şebekedeki atık suyu akışının engellenmemesi açısından tıkanıklığın mümkün olan en kısa zamanda açılması gerekir. Firmamız bu iş için ithal robot cihazlar kullanır ve bu sistemler sayesinde tıkanıklığı garantili bir biçimde ve daha önemlisi birkaç dakikada açar. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminde kullanılan robot cihazlar, Avrupa’da kalitesiyle tercih sebebi olan Rothenberger markasına aittir. Markanın en güvenilir sistemlerinden olan R600 tıkanıklık açma robotlarını kullanan tesisat ustalarımız, kanalizasyondaki tıkanıklığın konumunu dakikalar içinde tespit edebilmektedir. R600 tıkanıklık açma robotlarımız kanalizasyon sistemindeki tıkanıklıklara müdahale için özel olarak tasarlanmış, yeni teknolojiyi kullanan cihazlar olduğu için sert tıkanıklıklarda dahi kesin sonuç almamızı sağlamaktadır. 35 metre uzantıya sahip olan R600 gider açma robotlarımız için derin kanalizasyon tıkanıklıklarında bile ustalarımız etrafı inşaat sahası haline dönüştürmeden kanalizasyonu açabilmektedir.

Kanalizasyondaki tıkanıklığa kadar ulaşan özel ucuyla probleme mekanik olarak müdahale eden robot cihazlarımızla tıkanıklığı açtıktan hemen sonra ekibimiz gider görüntüleme sistemleriyle kanalizasyonun tamamen açıldığından emin olabilmektedir. Gider içi görüntüleme sistemlerimiz sayesinde hizmetlerimize garanti vermekte ve kanalizasyon açma hizmetlerimizi bütçeniz için en uygun fiyatlarla sunabilmekteyiz.

Kanalizasyon sistemindeki problemlerde bütçenizi sarsan yüklü harcamalar yapmadan ve günlerce beklemeden bu tesisat sorunundan kurtulmak, telefonunuz kadar yakınınızda. Garantili kanalizasyon açma hizmetlerimizden İstanbul’un neresinde olduğunuz fark etmeden sadece bir telefonla, üstelik haftanın tüm günleri yararlanabilirsiniz. Fiyat teklifi istemek ve tüm sorularınız için telefon açmanız veya iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmanız yeterli ‘

Tıkalı Kanal Nasıl Temizlenir?

Atık su tesisatındaki organik ve inorganik maddelerin uzaklaştırılmasını sağlayan kanalları zaman zaman tıkanabilir ve bu tıkanıklıkların zaman kaybetmeden açılması gerekir. Tam Tesisat ekibi özel kanal içi görüntüleme ekipmanları kullanarak her tür kanal tıkanıklığının lokasyonunu kolayca tespit edebilmekte, zaman kaybetmeden robot sistemlerle tıkanıklığın “tamamen” açılmasını sağlayarak probleme pratik olduğu kadar ekonomik bir biçimde çözüm getirmektedir. Kanal sistemlerinin atık maddeler sebebiyle tıkanmaması için kanal temizleme işleminin düzenli aralıklarla tekrarlanması gerekir. Özellikle mevsim geçişlerinde yaprak ve toprak birikintisinin temizlenmesi tıkanıklığın önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca beton parçaları ve atık yağlar da kanalizasyonun tıkanmasına yol açabileceğinden, bu tip yabancı maddeler de periyodik bir şekilde temizlenmelidir.

Kanal Tıkanıklıkları

kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılırEv ve işyerlerinde kullanılan yağlar, beton türevi inşaat malzemeleri, yapraklar gibi yabancı maddeler sebebiyle tıkanan kanallar kısa bir süre zarfında ev ve işyerlerine su basmasına yol açabilir. İnsan sağlığı açısından büyük risk içeren bu atık suyun sayısız mikropla birlikte insanların yaşam alanlarına, çalışma ortamlarına taşması peşi sıra sağlık sorunlarını da getirecektir. Eski usul kanal boyunca kazı çalışmaları yapılmasına gerek bırakmayan modern teknoloji destekli hizmetlerimiz, bu tür kanal tıkanıklığı problemlerine çok kısa bir zaman dilimi içinde çözüm getirebilmektedir.

Avrupa’dan ithal sistemler kullanan Tam Tesisat ekibi, kanaldaki tıkanıklık sorunun yerini bulmak için günlerce her yeri kazmakla uğraşmaz. Kanal içinden eşzamanlı görüntü alan tesisatçılarımız böylece işi uzatmadan, size ve çevreye hiçbir zarar vermeden ve iş sonunda yüklü bir faturayla karşılaşmasına neden olan tadilat işleriyle uğraşmadan hemen müdahaleye geçer. Müdahale için özel olarak geliştirilen tıkanıklık açma robotları kullanılır ki, bu robot sistemler için en derin kanal tıkanıklıkları bile çocuk oyuncağı bir iştir. Mekanik veya kimyasal her tip kanal açma uygulamasını hızlı ve problemsiz şekilde uygulayabilecek deneyimdeki ekibimiz, kanal tıkanıklığı sorunundan makul bir bütçe ve çok kısa sürede kurtulmanızı sağlar.

Özel Sistemlerle Kanal Temizleme

Atık suyun uzaklaştırılmasını sağlayan kanallar, atık su altyapısının en önemli birimi olarak düzenli olarak temizlenmelidir. Kanaldan yabancı maddelerin uzaklaştırılması atık su iletiminin problemsiz bir şekilde yapılmasını sağlarken, mikrop yuvası atık suyun ev ve işyerinize taşmasını da önler. Modern teknolojiden faydalanan ekipmanlarımız kanal tıkanıklığı açma işinin kısa sürede yapılmasını sağladığı gibi, rutin kanal temizliği işlerinin de zahmetsizce ve yüklü harcamalara gerek olmadan yapılmasını sağlamaktadır.

Kanalizasyon Gideri Neden Tıkanır?

istanbul kanal açma servisiEv, işyeri ve toplu kullanıma tahsis edilmiş tüm alanlarda kullanılan suyun tahliye edilmesini sağlayan kanalizasyon sistemleri sayısız tehlikeli mikroorganizmanın barındığı atık suyu, insanoğluyla temas kurmadan şebekeye gönderilmesini sağlar. Bu atık su iletim ağındaki tıkanıklıklar kısa bir süre içinde ev ve işyerlerinde kullanılan tuvalet, mutfak ve banyoların taşmasına sebep olabilir. Bu tür taşma durumlarında salgın rahatsızlıklara yol açan mikroplar, insanların yaşam alanlarıyla etkileşime geçer. Bunun için kanalizasyon tıkanıklığı fark edildiğinde birkaç dakika bile kaybetmeden, mümkün olan en kısa sürede profesyonellerden yardım istenmelidir.

Kanalizasyon hattında görülen tıkanmalar kimi zaman ağaç ve bitki kökleri kimi zaman inorganik maddeler kimi zamansa normalde gidere atılmaması gereken sert cisimler yüzünden oluşur. Mevsimsel sebepler de kanalizasyon tıkanıklığı probleminin ortaya çıkmasına yol açabilir ki, yaygın biçimde havaların soğumasıyla ağaçlardan dökülen yapraklar bu duruma sebep olur. Kırmadan kanalizasyon açma hizmetlerimize başvurarak, sorundan hem zahmetsizce hem garantili olarak hem de yüklü harcamadan kurtulmak isteyen müşterilerimiz arasında; lavabo ve tuvalet tıkanıklığını kendi başına açmaya çalıştığı için kanalizasyonu bizzat tıkayanlar da bulunmaktadır.

İstanbul Kanal Açma Servisi

Kulaktan dolma bilgilere güvenilmesi ve olur olmadık yöntemlerin denenmesi, lavabo veya tuvalet tıkanması gibi firmamızın uzman ekipleri tarafından “dakikalar içinde” çözülebilecek basit tesisat sorunlarının kanalizasyon tıkanıklığı haline dönüşmesine yol açabilmektedir.

Tuvalet tıkanıklığına çözüm getirmek üzere istenen adrese ulaşan ekibimiz bazen problemin giderdeki pimaş borularda değil, kanalizasyon sisteminde olduğunu görmektedir.

Kanal açma işlemiyse birkaç metre derinden tıkana lavabo ya da tuvaletin açılmasına kıyasla daha meşakkatli ve ekonomik açıdan da külfetli bir iştir. Bu yüzden gider tıkanıklıklarında yanlış uygulamalarla soruna bizzat çözüm aramaya çalışmak ve en sonunda problemin daha da büyümesine bizzat sebep olmak yerine, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine, haftanın 7 günü özel görüntüleme sistemleri ve robot cihazlarla kanalizasyon açma hizmeti vermekteyiz.