Tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda sadece bir telefonla uzman ekibimizden yardım isteyebilir, montajdan arıza tespiti ve onarıma dek tüm ihtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Merter Su tesisatçısı hizmetlerimizde modern teknolojilerden yararlanmakta, kırıp dökmeden su kaçağı tespiti ve gider tıkanıklığı açmaktayız.

 

merter su tesisatçısı

Merter Su Tesisatı Ve Tadilat Hizmetlerimiz

Atık su tesisatı montajı, armatür ve tesisat yenileme, her tip tesisat tamiri için bizimle iletişime geçebilir ve boş yere fazladan harcama yapmaktan kurtulabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tespiti ve gider tıkanıklığı açma dışında petek temizliği hizmetlerimizde de son teknoloji ürünü yıkama makinaları kullanarak, peteklerinizi sökmeden son derece uygun fiyatlarla temizliyoruz.

Haftanın her günü kesintisiz olarak sunduğumuz Merter su tesisatçısı hizmetlerimiz garanti kapsamında olup, ekiplerimiz her zaman size en az zahmeti verecek şekilde çözüm üretmeye çalışmaktadır. Gizli ve çoklu kaçak olması fark etmeden, ev ve işyerinizin tesisatındaki her tip su kaçağını tek bir yeri bile kırmaksızın dışardan belirliyoruz. Böylece bir yerden müdahale yapılması, su kaçağı sorunun kalıcı olarak tamir edilmesi için yeterli oluyor. Her yer kırılmadığı, işyeriniz ve eviniz köstebek yuvasını andıran bir hale gelmediği için su kaçağı tamirinden sonra masraflı tadilat işlerine de gerek kalmıyor.

 

merter tesisatci

Merter Gider Açma Servisi

Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizde piyasanın en kaliteli robot cihazlarını ve gider içi görüntüleme sistemlerini kullanıyor, hiçbir yeri kırmadan tıkanıklığı hızlı bir şekilde içerden açıyoruz. Logar, kanal, banyo, kanalizasyon, mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarında bir telefonla deneyimli ekibimize ulaşabilir ve gider tıkanıklığı probleminden zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Isıtma sistemlerinizden daha ekonomik ve konforlu biçimde faydalanmanızı sağlayan petek temizliği hizmetlerimizdeyse özel yıkama makinaları ve kimyasallar kullanıyor, tesisattan sökmeden peteklerinizin içinde biriken kireç ve pisliği pratik bir şekilde temizliyoruz. Modern teknoloji destekli Merter su tesisatçısı hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza hem zahmetsiz hem garantili hem de oldukça makul fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Beyoğlu genelinde haftanın 7 günü de hizmet veren firmamızın garantili tesisat çözümlerinden, bütçenizi zorlamadan makul fiyatlarla hemen yararlanmak için bir telefonunuz yeterli.

 

Tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda bir telefonla tesisatçı servisimizden yararlanabilir, ev ve işyerinizin inşaat alanı haline gelmesine gerek kalmadan tesisatla ilgili sorunlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım, kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmetlerinin yanı sıra kalorifer ve kombilerinizin petek temizliğini de sökmeden özel makinalarla yapmaktayız. Tesisat ve armatür montajından arızalara kadar tesisatçı ihtiyaçlarınıza garantili çözümler ve ekonomik hizmetlerle 7/24 yanıt veriyoruz.

Güngören Merter geneline haftanın tüm günleri servis veren firmamız, su kaçağı sorunundan 1 saat içinde kurtulmanızı sağlıyor. Su kaçağının dışardan, herhangi bir kırma işlemine gerek olmadan bulunmasını sağlayan son teknoloji ürünü kaçak tespit cihazları kullanıyoruz. Böylece sadece bir yerden müdahale yapılması, su kaçağının bulunması ve tamir işleminin de soruna kalıcı çözüm sunması için yeterli olmakta.

Gider tıkanıklıklarına da akılcı çözümler sunan ekiplerimiz, sektörün en kaliteli gider açma robotlarını kullanmakta ve tıkanıklığı içerden açmaktadır. Onlarca metre derinden tıkanan tuvalet ve lavabo giderlerini hiçbir yeri kırmadan robot sistemlerle içerden açmaktayız. Firmamız ayrıca kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarına da ortalığı şantiye alanı haline getirmeden pratik çözümler sunmakta, bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan tıkanıklık probleminden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Petek temizliğinizi de kombi ve kaloriferden bağlanan özel sistemlerle yapıyor, peteklerin tesisattan sökülmesine gerek kalmadan temizlenmesini sağlıyoruz. Su geçişlerindeki kireç ve pislik sebebiyle tıkanan, altı ile üstü eşit şekilde ısınmayan petekler yüzünden kabarık faturalar ödememek için bize bir telefon açmanız yeterli. Kısa sürede ve son derece pratik bir şekilde peteklerinizdeki tüm tıkanıklığı temizlemekte, kışı ekonomik ısınma ayrıcalığına sahip olarak geçirmenizi sağlamaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir