beyoğlu su tesisat

Ev ve işyerinizdeki tüm su kaçağı sorunlarına kalıcı çözüm sunan Ortaköy tesisatçısı ve onarım hizmetlerimiz, zahmetsizce ve çok kısa bir süre içinde sorundan kurtulmanızı sağlıyor. Her yerin delik değişik edildiği, ev ve işyerinizi inşaat alanına dönüştüren acemice uygulamaların mağduru olmamak için İstanbul su kaçağı tespit güvencesiyle “garantili olarak” sunduğumuz Ortaköy su tesisatçısı ve tamir hizmetlerimizden faydalanın.

 

ortaköy su tesisatçısı

Beşiktaş Ortaköy 7/24 Su Tesisat Servisi

Kaçak soruna, yapının özelliklerine ve sıhhi tesisatın fiziksel duruma göre firmamız birçok farklı kaçak tespit sistemi kullanmakta ve istisnasız her tipteki kaçağın yerini noktasal olarak belirleyebilmektedir.

Yıllar öncesinin imkanlarıyla üretilmiş bir sistemle kaçak tespiti yapmayan ekiplerimiz, soruna ve yapıya göre en son teknoloji ürünü çok çeşitli sistemler ve ekipmanlar kullanmaktadır. Sıhhi tesisatta çoklu kaçak bile olsa tüm su sızıntılarının dakikalar içinde belirlendiği Ortaköy su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimiz, ev ve işyerinizi köstebek yuvasına dönüştürmeden sorundan zahmetsizce kurtulmanızı sağlamaktadır. Senelerin deneyimine sahip, profesyonellerden oluşan ekiplerimiz henüz küflenme, fayans kabarması, terleme gibi sorunlara yol açmayan gizli kaçakları da santim hata yapmaksızın dışardan belirleyebilmektedir.

Ortaköy su kaçağı bulma ve tamir hizmetlerimizde ev ve işyerinizde birçok yerin gereksiz yere kırılması gerekmediği için tüm bu kırılan yerlerdeki döşemelerin, fayansların ve betonarme yapının onarımı için ekstra harcama yapmanız gerekmez. Ortaköy tesisatçısı olarak sizlere her zaman uzun süreli çözüm sunacak uygulamalarla hizmet vermeye çalışırken, bir yandan da su kaçaklarından mümkün olan en ekonomik yolla kurtulmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

 

ortaköyde su tesisatçısı

Firmamız siz değerli müşterilerinin memnuniyetine her şeyden daha çok önem vermekte, bunu da boş sözlerin ötesine taşımak için Ortaköy su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerini garanti altına almaktadır. Memnuniyetsizliğin halinde paranızı iade etmekte, sunduğumuz hizmetlerin su sızıntısı sorunlarına kalıcı çözüm sunması için tüm uzmanlığımızı kullanmaktayız.

En son teknolojiyle üretilen tespit sistemleri, ekipmanlar ve robot cihazlarla sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi edinmek, fiyat teklifi almak ve aklınıza takılan konularda işin uzmanından yardım almak için haftanın tüm günleri telefon ve web üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş geneline servis veren firmamız garantili olarak sunduğu Beşiktaş ortaköy tesisatçı hizmetleriyle her türlü soruna ve ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunuyor. Tesisat ve armatür montajı, su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma, petek temizliği gibi ihtiyaçlarınızın tamamına uzman ekiplerle yanıt veriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz su kaçağı tespiti ve onarımı, kırmadan gider tıkanıklığı açma gibi hizmetlerimizde modern teknolojiden mümkün olduğunca yararlanarak size en az zahmeti verecek şekilde çalışır. Petek temizleme hizmetlerimizde de yeni nesil cihazlardan ve Nano Clean Kombi gibi yeni kimyasallardan faydalanarak, “peteklerin sökülmesi gerekmeden” peteklerin iç temizliğini kısa sürede yapmaktayız. Firmamızın Beşiktaş ortaköy su tesisatçı hizmetlerinden haftanın her günü, yalnızca bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Ortaköy Su Kaçak Tespiti

Eski usul su kaçağı tespiti için onlarca yerin yok yere kırılması, boruların açığa çıkarılması gerekirken firmamızın akıllı teknolojiye sahip su kaçağı tespiti cihazları sayesinde su kaçakları, çözümü basit bir iş haline dönüşüyor. Her yerin kırılması gerekmeden su kaçağı tespiti yapıldığı için yüklü bir faturayla karşılaşmıyor, üstelik tamirden sonra tadilatla da uğraşmıyorsunuz. Sizi, yüklü tadilat masrafından ve su kaçağı tamiri faturalarından kurtaran hizmetlerimiz, tesisatınızdaki kılcal çatların bile dışardan “hiçbir yer kırılmadan” bulunmasını sağlıyor. Ekiplerimiz su kaçağını dışardan belirledikten sonra tamire geçmekte ve siz de problemli boruyu görerek, doğru yere müdahale yapıldığından emin olmaktasınız. Çoklu kaçak olan tesisatlar dahi problem teşkil etmemekte, kullanılan cihazlar son teknolojiye sahip olduğu için her tip kaçağın yeri tek bir yere çekiç vurmaksızın kolayca bulunabilmektedir.

Ortaköy Kalorifer ve Kombi Petek Temizliği

Peteklerde biriken pislik ve kireç yüzünden kış boyunca daha fazla doğalgaz faturası ödemeyin ve kombi petek temizliği hizmetimizden yararlanarak, bu kışı faturaları düşünmeden ve rahatça ısınarak geçirin. Şebeke suyu kullanılan kombiler doğalgaz enerjisini ısıya dönüştürürken, bu su yardımıyla petekleri ve dolayısıyla iç mekanı ısır. Bir başka değişle peteklerin kirlenmesi sebebiyle yeterli miktarda ısınamaması, kombiniz verimli doğalgaz kullansa bile konforlu şekilde ısınamamanız anlamına gelir. Petek temizleme hizmetlerimiz peteklerin içindeki şebeke suyundan kaynaklanan tüm kireç ve pisliğin tahliye edilmesini sağlar ki; bu sayede sorunsuz ısınan peteklerinizle kış boyunca daha az doğalgaz harcayarak, daha fazla ısınırsınız. Kombi ve kalorifer petek temizleme hizmetlerimizde kullanılan Nano Clean Kombi petek içindeki tüm pisliği çözerken, özel petek temizliği cihazları sayesinde çift yönlü durulama yapılarak peteklerin içindeki tüm çözünen pislik kolayca temizlenmektedir.

ortaköy tesisatçı

Ortaköy Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma

Robot cihazlar sayesinde gider tıkanıklığı açma hizmetlerimizde her yerin kırılmasına, tadilat işleri ve masrafıyla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Logar ve tuvalet tıkanıklığı açma uygulamalarında kullanılan bu robot cihazların dışında banyo, mutfak ve lavabo tıkanıklığı açma uygulamaları için farklı çözüm yolları da kullanmaktayız. Basınçlı, mekanik ya da kimyasal teknikler kullanarak tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizde her zaman en zahmetsiz ve bütçeniz için en avantajlı şekilde soruna “kalıcı” çözüm üretmekteyiz.
Profesyonel çözümlerimizden biran önce yararlanmak ve sizi boş yere kabarık faturaları ödemekten kurtaran Beşiktaş Ortaköy su tesisatçı hizmetlerimiz için bir telefonunuz yeterli.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir