kombi petek temizliği

Petekleriniz içindeki sıvı akışının daha düzenli hale gelmesini sağlayan Petek temizleme hizmetlerimiz, ısınma verimliliği yükselen ısınma sisteminizin hem daha sağlıklı hem de daha az enerji harcayarak çalışmasını sağlar. Yeterli ısınamamaktan şikayet edenler mutlaka yılda en az 1 defa da olsa peteklerini temizletmelidir. 2021 yılında da oldukça uygun fiyatlarla bu hizmeti sağlayan firmamızdan istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Petek tesisat sorunlarını çok iyi biliyor ve tanıyoruz. En iyi yaptığımız işlerden biri olup kısa sürede sizleri bu yaşadığınız sorundan kurtarıyoruz. Gelişmiş teknolojik cihazlar, uzman tesisat teknisyenleri, sağlam ve güçlü firma altyapısı ile İstanbul tüm bölgelerindeyiz. Müşteri hizmetleri numaramızı arayarak beklemeden gün içinde en acil şekilde hizmet alabilirsiniz.

Petekler Neden Tıkanır?

kombi petek temizlemeKombi ve kalorifer sistemlerinin verimliliğini doğrudan etkileyen petekler zamanla paslanma, kireçlenme, balçıklaşma gibi birçok olumsuz faktörden etkilenir. Bu durum peteğin harcanan ısı enerjisini ortama istenen şekilde iletememesine yani bir başka ifadeyle ısınma sisteminin harcadığı enerjinin bir miktarının “boşa gitmesine” yol açar. Zaman geçtikçe petek içindeki kireç, pislik ve çeşitli kimyasal maddelerin birikimi neticesinde boşa harcanan enerji miktarı da artar. Bu da sistemin verimliliğinin düşerek daha fazla enerji harcamasına ve dolasıyla yok yere daha kabarık faturalar ödemenize yol açar.

Petek tıkanması, pisliklerin dibe çökmesi her zaman kullanıcılardan kaynaklı bir hata olarak karşımıza çıkmaz. Petekler eskiden beri kullanılıyorsa zaman içinde ortamdaki tozlarda petek içine girebilir ve tesisatınızdaki su içindeki kireçler, tortularda zamanla tıkanmaya neden olabilir.

Peteklerin havasını alırken pis su görürsünüz ve temiz su gelene kadar bu suyu bir kaba akıtırsınız. Bir çok kişi bu işlemin kombi petek temizleme olduğunu sanmaktadır ancak bu sadece hava alınma işlemi sırasında ağız kısımdaki kirli suyun tahliyesidir. Petek dip kısımlarındaki birikmiş pisliklerin dışarı çıkarılması değildir. Bu işlem ve uygulama için özel cihaz ve makinelerden yardım almak gereklidir.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Tam Tesisat olarak yerden ısıtma sistemleri de dahil olmak üzere kombi ve kat kaloriferi gibi ısınma sistemlerinizin verimliliğini direk olarak etkileyen peteklerin içinin “tamamen” temizlenmesini sağlamaktayız. Kombi Petek temizleme hizmetlerimizde ilk iş olarak tesisatın içindeki tüm suyu boşaltan ekiplerimiz, peteklerinizin iç kısmını yıkayarak temizlik işlemine başlar. Boru yüzlerinin iç kısmındaki tüm pislik ve kireç benzeri birikintilerin temizlenmesi için ikinci aşamada özel kimyasal karışımlar kullanılmaktadır. Bu kimyevi maddeler sayesinde petek boruları hiçbir zarar görmezken, iç kısımdaki tüm pislikler temizlenmektedir.

Petek temizliği yaptıracaksanız kesinlikle doğru firmalar ve uzmanlardan hizmet almaya özen gösteriniz. Sıradan temizleme işlemi hiç bir fayda getirmeyecektir. Özel temizleme kimyasalı alt kısama çökmüş torturların kolayca yerinden sökmesini sağlayacaktır. Tamamen bu iş için üretimi yapılmış olan petek temizliği makinaları da tüm peteklerin içindeki suyun tahliyesini yapmaktadır. Basit ve sıradan işçilik yöntemlerine para ödemeyin. Hizmeti uzmanından en uygun fiyatlarla lın.

Daha önce petek temizliği yapılıp yapılmamasına, sistemin ne kadar zamandır kullanıldığına, kullanılan suyun kalitesine ve şayet yapılmışsa son temizliğin üzerinden ne kadar zaman geçtiğine bağlı olarak temizleyici özel sıvı karışımının 1-2 saat kadar sistemde dolaşması gerekebilir. Sizin bu konudaki endişelerinin farkında olarak tüm personelimiz yeterli bilgilendirme yapılmış olup tüm işlem sonrasında deneme ve kalite kontrol yapılacaktır.

Petek Temizleme Kaç Saat Sürer?

petek temizliği fiyatlarıProfesyonellerden oluşan uzman ekiplerimiz yeni teknoloji ürünü ekipmanlar kullanarak peteklerinizin temizliğini gerçekleştirmekte, bu sistemler yüksek basınç uygulamadan temizlik yaptığı için tesisatta herhangi bir zarar gelmemektedir. Bu sistemler özel olarak petek temizliği için üretilmiş olup, suyu belirli aralıklarla ters yönde çekerek çalkalama işlemi de uygulamaktadır. Böylelikle petekleriniz, temizlik için kullanılan sıvı karışımından tamamen arındırılmaktadır. Kullanılan kimyasal karışımdan temizlik işlemini yapan özel ekipmanlara kadar firmamız, petek temizliğinin ideal şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Uzman ekiplerle ve en son teknolojinin kullanıldığı sistemlerle sunduğumuz bu petek temizliği hizmetlerimiz, petek sayısına ve tesisatın kondisyonuna bağlı olarak ortalama 2-3 saat kadar sürmektedir.

Yetersiz işçik ve yanlış uygulamalarda kaç saat süreceği kestirilemez. Bazen hatalı işlemler neticesinde yapınızda çeşitli sorunlar yaşanabilir. Çünkü işçi tecrübesiz, donanımsız ve yetersizdir. Lütfen hem yaşadığınız ortamın zarar görmemesi için hemde verdiğiniz paranın boşa gitmemesi için seçimlerini dikkatli yapınız. Fiyatlar çok düşük diye yetersiz kişilerden hizmet almayınız.

Petek Temizliği Fiyatları

Fiyatlar belirlenirken bazı detaylar önemlidir. Dairenin kaç odaya sahip olduğu, kaç adet petek sayısının bulunduğu ve alacağınız hizmetin içindeki unsurlardır. Örneğin özel temizleme kimyasalı kullanılmayacaksa fiyatlar çok düşebilir. Yine temizleme işleminde makine ve özel cihaz kullanılmayacaksa fiyatlar oldukça düşmektedir. Ancak buda kaliteyi düşürecektir. Piyasa da bir çok firma ve tesisat ustası bulunmakta olup bir çok kişide özel teknolojik cihaz bulunmamaktadır. Doğru bir uygulama hizmeti için ve paranızın boşa gitmemesi için işin ehli firmalardan hizmet alınız.

Kampanya Kodu Petek Adedi Petek Temizleme Fiyat Listesi 2021
Kampanya 1 3-5 Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 150 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 2 5-7 Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 180 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 3 7-10 Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 220 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 4 3-5 Petek – Kombi Temizleme ve Yıkama : 180 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 5 5-7 Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 220 ₺’den Başlayan Fiyatlar
Kampanya 6 7-10 Petek Temizleme ve Kombi Temizleme : 280 ₺’den Başlayan Fiyatlar

200₺ den başlayan fiyatlar bulunmakta olup petek adet ve sayısına göre paket fiyatlar değişkenlik gösterir. 1+1, 2+1, 31+1, Dubleks daireler, Ticari binalar ve mekanalar için mutlaka firmamıza ulaşarak güncel 2021 yılı kombi petek temizleme fiyatları hakkında bilgi alınız.

Petek Temizliği ile Kombi Yakıt Tasarrufu

Yüksek faturalardan şikayet edenler kesinlikle bu bahsedeceğimiz detaya dikkat etmelidir. Hem yeterli şekilde ısınamayıp hemde yüksek fatura ödemesi yapıyorsanız bir yerde sorun yaşadığınız aşikardır. Şayet kombi cihazınızdaki arıza ve teknik bir sorun yoksa ilk bakılacak alan peteklerdir. Elinizle peteklerinizin altını ve üst kısımlarındaki sıcaklığı kontrol edebilirsiniz. Şayet belirli noktalar yüksek ısıda ve bazı noktalar soğuksa petek tıkanıklığı sorunu yaşadığınız anlamına gelir. Bunun içinde mutlaka hemen kombi petek temizleme yaptırmanız önerilir.

Petek temizliği düzenli yapılan sistemlerde %20’ye varan oranlarda verimlilik artışı olduğunu, petek ve tesisatta yaşanan kireçlenme gibi problemlerinse sistem verimliliğini %30’a varan oranlarda düşürebildiğini unutmayın. Daha fazla zaman kaybetmeden makul fiyatlarla sunduğumuz petek temizliği hizmetlerinden faydalanmak için bize telefon açmanız yeterli.

Avrupa Yakası Kombi Petek Temizliği

Firmamız senelerdir bu hizmeti profesyonel ekipleri ile müşterilerine sağlamaktadır. Birden fazla mobil aracımız her gün İstanbul Avrupa yakası çeşitli semt ve mahallelerinde sizlere ulaşmaktadır. İster ekibimize ulaşarak randevu oluşturabilir ve evinizde olduğunuz saatte hizmet alabilir yada hemen şimdi bizlere ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde ulaşmamız için konum bilgisini mutlaka detaylı ve doğru olarak belirtiniz.

Avrupa yakasında Beyoğlu, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Kağıthane, Sarıyer, Gaziosmanpaşa ilçeleri ve mahalleleri için özel ekiplerimiz bulunmaktadır. Sizlerden gelen çağrı ve taleplerde sizlere en yakındaki tam donanımlı ekibimiz adresinize yönlendirilir. Bayrampaşa, Sultangazi, Bakırköy, Zeytinburnu, Güngören, Esenler, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir ilçeleri içinde farklı ekiplerle hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy, Silivri bölgeleri içinde haftanın 7 günü aralıksız hizmetimiz bulunmaktadır.

Anadolu Yakası Kombi Petek Temizliği

Yılın her günü istanbul Anadolu yakası tüm ilçelerinde, semt ve mahallelerinde de hizmet veriyoruz. Yaşam alanları konutlar, ticari iş yerleri, özel mülkler ve bir çok endüstri için hizmetimiz bulunmaktadır. Tuzla, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Sancaktepe, Çekmeköy, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye ve Şile dahil her bölgede aracımız ve ekibimiz bulunmaktadır. Beklemeden en hızlı hizmeti uzman personellerimiz eşliğinde en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Çalışan daire sahiplerimize Anadolu yakasında akşam saatlerinde de hizmet verebilmekteyiz. Mesai saatlerinde kombi petek temizleme hizmeti almak içn mutlaka bir gün öncesinden mutlaka randevu kaydı yapılması gereklidir. Firmamız servis işlemlerinde kesinlikle erteleme ve gecikme yaşanmamaktadır. Sizlere hangi saatte söz verdiysek aynı saatte adresinizde oluruz.

Makinalı Petek Temizleme

makinalı petek temizliğiDünyada gelişmiş teknoloji sayesinde bir çok işlem ve uygulama işçilik gücünden muaf olarak yapılmaktadır. Isınma sistemleri içinde geliştirilmiş çok özel makinalar bulunmaktadır. Firmamız yurtdışından ithal özel cihazları ile bu hizmeti müşterilerine uzun süredir sağlamaktadır. Hata ve işçilik payı düşük ve daha uzun süreli faydalanma için kesinlikli bireysel işçilik tecrübesi dışında makinalı petek temizleme hizmeti veren yerlerden servis alınız. Çünkü işlem bu sayede daha kısa sürer ve daha kaliteli verim alırsınız. Makina kullanımı ve cihaz kullanımı yoksa hem işlem sürer hemde güvenceli bir işçilik almamış olursunuz.

Makina genel olara banyoda bulunan havludan petek üzerine bağlanır ve kirli suyun tahliyesi bu petek üzerinden yapılmaktadır. Makine ile tüm radyatörlerin içine petek içindeki kirli ve pis tortuları sökecek kimyasal temizleyici eklenip pompalanmaktadır. En son yapılacak işlem yine makina ile yapılıp tüm peteklerin için temiz su ile doldurulmaktadır. Firma olarak yaptığımız işin arkasındayız. Çünkü bir çok olumsuz müşteri deneyiminde hizmet alınan firmalara bir daha ulaşmak ve çözüm bulmak zordur. Bizler ise işçilik kalitemiz güveniyor ve işlem sonrası sorunlarlada da sizlere ulaşıyoruz.

Yetkili Kombi Petek Temizleme

İşimiz tesisat yapılarında müşteri memnuniyeti yüksek kalıcı çözümler sağlamaktır. Hizmet için eğitimlerle bütün kadrolarımızı günün tesisat yapılarına göre hazırlamaktayız. Hem işlem sırasında hemde işlem sonrasında kalite kontrol yapmaktayız. Çünkü bazı yapılan piyasadaki işlerde kısa bir süre sonrasında aynı şikayetler daire sahipleri tarafından alınmaktadır. Bunun başlıca nedeni doğru tespit ve kalite kontrol yapılmadan işlemin bitirilmesidir.

Firmamız Yetkili kombi petek temizliği için her türlü teknolojik donanım ve iş tecrübesin sahiptir. Petek ve radyatör modelleriniz her ne marka olursa olsun, ister yeni ister eski model ürünler olursa olsun bizlerden en iyi hizmeti alacaksınız. Sektördeki hareketlilik nedeni ile çok sayıda kişi ve firma bu hizmetleri verdiğini vadetmektedir. Ancak şikayetlerde bu oran da artmaktadır. Zaman kaybı yaşamak ve para kaybetmemek için lütfen aceleci olmadan en doğru firmayla çalıştığınızdan emin olunuz.

Petek Temizleme Servisi

Petek temizleme servisimiz hem personel sayısı bakımından hemde kullanılan özel cihaz ve ekipmanlar bakımından yeterli düzeydedir. Profesyonel düzeyde servis anlayışı ile hizmet sağlıyoruz. Güleryüzlü teknik personellerimiz, işinde en iyi tesisat ustalarımız, Dünya standartlarında tam donanıma sahip firma alt yapımızla sizlere ulaşıyoruz. İşimizi hakkını vererek yapıyor ve sizleri asla mağdur etmiyoruz. Kombinizden peteklerin gelen ısı değerlerinin maksimum seviyede olacak şekilde teslimi sağlıyoruz. Uygun fiyatlarla bizlerden kombi petek temizleme hizmetini yılın 365 günü alabilirsiniz.

Servis kaydı oluşturmanız için uzun uzadıya bir prosedür bulunmaktadır. Çağrı merkezimi günün her saatinde arayabilir ve sorununuzu detaylıca anlatabilirsiniz. Çünkü sizlerden alacağımız detaylı bilgilerle ne şekilde hizmet vereceğimizi daha kısa sürede belirleyebiliriz. Fiyatlar içinde telefon numaramızdan arayarak müşteri temsilcilerimizden güncel bilgileri alabilirsiniz.

TAM TESİSAT
Tam Tesisat, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde her türlü tesisat konusunda hizmet vermektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir