pimiş açma

Banyo ve mutfak giderleri, kanal, tuvalet, lavabo, logar ve kanalizasyon sistemlerindeki tıkanıklıkların tamamını çok kısa sürede açan Pimaş açma servisimiz kırıp dökmeden özel ekipmanlarla müdahalede bulunmaktadır. Alman mühendisleri tarafından geliştirilen Rothenberger R600 gider açma robotları ve ROCAM görüntüleme ekipmanları kullanan ekiplerimiz, bu sayede kırmadan tıkanıklık açma hizmetleriyle en pratik çözümleri sunmaktadır.

Pimaş Açma Nedir? Pimaş Açma Nasıl Yapılır?

Gider borularının zarar görmediği, onlarca fayans ve zeminin kırılmadığı, başınıza yüklü tadilat masrafları çıkartmayan çözüm odaklı hizmetlerimiz tıkanıklıkların içerden müdahaleyle hemen açılmasını sağlar. Lavabo ve tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkların pratik bir şekilde açılmasını sağlayan hizmetlerimiz, logar ve Pimaş açma konusunda da en ekonomik çözümü sunmaktadır. Su kaçağı tespiti ve diğer tüm tıkanıklarda uzman teknik ekibimizden her zaman en uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Kırmadan Pimaş Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

pimiş açma nedirGider tıkanıklığının hemen ve hizmete garanti verebilecek şekilde kesin olarak açılması, müdahaleyi yapan tesisat ustasının soruna neyin sebep olduğunu bilmesine bağlıdır. Pimaş açma servisimiz ilkel yöntemlerle çözüm arayışındaki ustalar gibi ezbere iş yapmamakta, ROCAM görüntüleme cihazlarıyla boru ve kanallardan eşzamanlı görüntü alarak inceleme yapabilmektedir. Bu ekipmanlarla sorunun sebebini tespit etmeden kırmadan gider açma uygulamalarına geçilmezi, deneme yanılma yöntemiyle sorunu çözmeyi ummanın ötesine geçememektedir. Kırmadan pimaş açma işlemlerinde dahi gider içinin görüntülenmesi gerekir çünkü bu inceleme gideri neyin tıkadığı kadar, borunun ne kadar derinden tıkandığının anlaşılmasını da sağlar. Bu sayede derin tıkanıklıklara etki etmeyecek yanlış yöntemlerle zaman kaybetmeden, en hızlı çözüm yönteminin uygulanmasına geçilebilir.

Atık su tesisatındaki sorunun kesin olarak giderilmesi için mekanik, vakumlu, kimyasal, tazyikli ve hatta enzimlerden yararlanarak dahi müdahale yapılmasını sağlayan birçok farklı yöntem bulunur. Bu yöntemlerin hangisinin tıkanıklığı hemen açacağı ise müdahaleden önce sorunun doğru şekilde tespit edilmesine bağlıdır. Pimaş açma servisimizin kullandığı görüntüleme sistemleri tahminlerle yola çıkarak yanlış yöntemlerin denenmesini ve zaman kaybedilmesini öner.

Bu aşamadan sonraysa en uygun yöntem kullanılarak gider açılır ve gerekmesi haline gider açma robotları kullanılır. Bu robotlar 35 metreye müdahale imkanı sunduğundan kırmadan pimaş açma işlerinin pratik bir şekilde yapılmasını, kanalizasyon ve pimaş açma işlemlerinin ise eski uygulamalara kıyasla çok daha ucuz yoldan tamamlanmasını sağlar.

Kamera İle Görüntüleme Müdahale Süresi Fiyatı
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1,5-2 saat 150 ₺
Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 1,5-2 saat 250 ₺
Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1,5-2 saat 150 ₺
Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1,5-2 saat 150 ₺
Pimaş Açma Fiyatı Evet Maks. 1,5-2 saat 150 ₺
Tıkalı Pimaş Açma Evet Maks. 1,5-2 saat 150 ₺
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1,5-2 saat 200 ₺

Kırmadan Pimaş Açma İşlemi Ne Kadar Sürer?

pimak tıkanıklıkMutfak ve banyolarda kullanılan suyun tahliyesini sağlayan borulardaki tıkanıklıkları bir saati bulmadan açabilen pimaş açma servisimiz, derin lavabo ve tuvalet gideri tıkanıklıklarında bile ortalama bir saatte kesin sonuç alabilmektedir. Bu uygulamaların hepsinde görüntüleme sistemleriyle son bir inceleme yapılarak, hizmetimizin sorunu garantili olarak çözdüğü teyit edilir. Ekibimizde görev alan tesisat ustaları her tip gider tıkanıklığını size rahatsızlık vermeden açabilmekte, kırmadan pimaş açma hizmetlerinde her zaman en kısa yoldan gideri açacak yöntemleri kullanmaktadır. Kullandığımız modern ekipmanlar ortalığı inşaat alanına çevirmeden tesisat onarımı yapmamıza imkan sağlarken sizi de tadilat için cep yakan harcamalar yapmaktan kurtarır.

Pimaş Nasıl Açılır?

Atık su tesisatı ve kanal sistemlerindeki tıkanıklık problemlerinden en ekonomik yoldan kurtulmanız için kırmadan pimaş açma hizmetleri firmamız, iş ve mekan ayırımı yapmaksızın her yere sabit servis ücretiyle hizmet verir. Pimaş açma servisimiz haftanın her günü tesisat işlerinize pratik ve garantili çözümler sunmak için çalışmaktadır. Fiyat teklifi ve tesisat işlerinizle ilgili bilgi almak için haftanın tüm günleri hizmet veren danışma hattımızı aramanız yeterlidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir