su kaçağı

Evler, işyerleri, fabrikalar kısacası tüm yapılarda su kaçağı tespiti kesinlikle yapılmalı bunun neticesinde hem ciddi oranda faturalarınızda düşme ve doğabilecek ciddi anlamdaki kırım döküm işlerinin önüne geçilmiş olmaktadır. Binanızda yada mekanınızda su kaçağının oluşup oluşmadığını çıplak gözle de anlayabilirsiniz. Tabiki duvar ve yapının içinde bulunan su kaçağı varsa bunu tespit etmenin yolu kameralı sistemlerle olmaktadır.

su kaçağı

Su Kaçağına zamanında müdahale edilmesi durumunda gayet makul ücretlerle işin içinden çıkmak mümkünken geç yapılan müdahalelerde ise bu iş için harcayacağınız bütçe daha fazla olacaktır. Firmaların kullandığı teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti çok ısa bir sürede bulunup önlem alınabilmektedir.

 

Su Kaçağı Tespitinde İstanbul Uzman Firma

Tesisatlarınızda su kaçağı sorununu uzun süreli, ömürlük olarak çözüyoruz. Hemen tesisat uzmanlarımıza ulaşın İstanbul ekibimiz hangi ilçede olursanız olsun aynı hizmet versin!

 

Su Kaçağı Tespiti Noktaları

Su kaçağı tespiti yapılırken yapılarınız binalarınız da bir çok noktada işlem yapılmaktadır. Bunlar sırasıyla

 • Temiz su tesisatları
 • Kirli su tesisatları
 • Petek tesisat boruları
 • İç duvar tesisat boruları
 • Taban tesisat boruları
 • Teras Tesisat boruları

Su Kaçağı Tespiti Onarımı

Su kaçağı tespiti ile onarımı iki ayrı işlemden oluşmaktadır. Firma ile ilk görüşmenizde istediğiniz hizmetin su kaçağı tespiti mi olduğu ve su kaçağının bulunması durumunda onarımının yapılıp yapılmayacağı konusunda anlaşılmalıdır. İki işlem birbirinden farklı olduğu için fiyat anlaşmanızda bu doğrultuda olmalıdır. Dileyen yapı sahipleri su kaçağı tespitinden sonra tamirat, onarım, tadilat işlemlerini başka firma yada ustaya yaptırabilirler. Bu aşamada önemli olan yapınıza ciddi bir hasar vermeden sadece kaçağın oluştuğu alanda ufak bir kırma ile kaçağa ulaşıp değişme gerekiyorsa değişim, kaynak gerekiyorsa kaynak yapılmalıdır. Su sızıntısının çok ufak olduğu durumlarda ise kimyasal çatlak kapama yöntemi ile kaçaklar kapatılabilmektedir. Bunun içinde daha önce bu tür uygulamalar yapmış firma yada kişilerle çalışmanız önerilmektedir.

Su Kaçağı tespit Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları firmaların çalışma prensiplerine göre değişiklik göstermektedir. Kimi firma bölgesel olarak su kaçağı tespiti hizmeti verdiğinden daha düşük rakamlarla bu işi üstlenebilirken bir diğer firma binanızın, yapınızın tüm tesisatları için detaylı bir tarama hizmeti verip daha yüksek rakamlar talep edebilmektedir. Bu konuda anlaşmalardan önce kesinlik fiyatlar ve yapılacak tespit alanları üzerinden uzlaşma gerekmektedir. ortalama su kaçağı tespit fiyatları en düşük 90 TL en yüksek ise 300 TL aralığındadır. Onarım ve tadilat işleri bu fiyatlara dahil olmamaktadır. Firmamız içinde hemen operatörümüze ulaşarak güncel net fiyatları öğrenebilirsiniz.

Su Kaçağı tespiti için size nasıl ulaşabilirim?

 

İstanbul da su kaçağı tespitine ihtiyacınız varsa hemen bizlere ulaşabilir ve su kaçağı hizmeti alabilirsiniz. Uzmanlarımız İstanbul ve ilçelerinde aynı gün kaçak tespiti servis hizmeti vermektedir. Hem uygun fiyatlarla hemde kaliteli işçilik ile hemen bizlerden hizmet alabilirsiniz.

4 cevaplar
 1. Leyla Kaçkar
  Leyla Kaçkar says:

  İstanbul su kaçağı tespiti ile çalışmaya yeni başladım. Ve evimdeki butun su kaçağı arızalarında kendileri çok profesyonel cihaz kullanıyorlar. Çok teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir