su kaçağı

Yapılardaki tespit arızalarında su kaçağı sorunlarını tamir etmenin en zor yanı, beton yapının içinde olduğu için çıplak gözle görülmesi mümkün olmayan su borularının neresinde problem olduğunu “kesin olarak” tespit etmektir. Seneler boyunca su kaçağı tamirinin zorlu bir iş olmasına yol açan bu durum, modern teknolojinin duruma el atmasıyla birlikte değişti. Firmamız akustik prensiple çalışarak su kaçağı tespiti yapan ekipmanlardan bilgisayarlı görüntüleme sistemlerine kadar, modern teknolojinin imkanlarından sonuna dek faydalanarak su kaçaklarının yerini “kırmadan” tespit etmektedir. Seneler öncesinden kalma, tamir olmaktan çıkan ve tadilata dönüşen uygulamalarla uğraşmadan sunduğumuz kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir hizmetlerimizden faydalanabilir, böylece kabarık tamir faturaları ödemek zorunda kalmadan kaçak sorunundan “ekonomik” bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bir tek sistemle değil, probleme ve yapının fiziksel özelliklerine göre birçok farklı yeni nesil su kaçağı tespiti sistemiyle gerçekleştirdiğimiz tespit ve onarım hizmetleri sayesinde zahmete girmeden kaçak probleminden kurtulmanızı sağlıyoruz. Uzman ekiplerimiz ev ve işyerinizi köstebek yuvasına çevirmeden, tek bir yere çekiç dahi vurmadan “dışardan” su kaçaklarının yerini belirliyor. Su kaçağı tespiti için kullandığımız ekipmanlar yeni nesil sistemler olduğu için “santim bile şaşmaksızın” su sızıntısının konumunu saptıyoruz; üstelik sıhhi tesisatta çoklu kaçak olsa bile…

Su Kaçağını Kalıcı Olarak Tamir Etmek Mümkün müdür?

kırmadan su kaçağıDüşük maliyetle su kaçağı probleminden “uzun vadeli olarak” kurtulmanızı sağlayan firmamız, hepsi alanında deneyim kazanmış profesyonellerden oluşan uzman ekiplerle hizmet vermektedir. Döşemelerin sökülmesine, onlarca fayansın kırılmasına, kırılan beton yüzünden evinizin moloz tozuyla kaplanmasına gerek kalmaksızın su kaçaklarını yerini kırmadan tespit eden ekiplerimiz “kırmadan özel sistemlerle” problemin üstesinden gelmektedir. Bu sayede su kaçağı tamiri daha ekonomik ve zahmetsiz bir iş hale gelmektedir.

Tesisatın tamamının takip edildiği akustik tespit sistemleri veya görüntüleme ekipmanları kullanılarak, yüzlerce metre uzunluğundaki sıhhi tesisattaki kaçaklar bile “dakikalar” içinde bulunmaktadır. Alt kattaki komşunun tavan ve duvarlarında; küflenme, fayans atması, terleme gibi sorunların görülmediği durumlarda yani tesisatta gizli kaçak olması halinde bile kullandığımız en son teknoloji ürünü sistemlerle problemin nerede olduğunu kesin olarak belirleyebilmekteyiz.

Kılcal çatlaklardan sızan suyun yerinin bile şüpheye yer vermeyecek biçimde belirlenmesini sağlayan bu sistemler sayesinde tespitin arından onay vermenizle birlikte ekiplerimiz hemen tamir işlemine geçebilmektedir. Zaman kaybına, yok yere zahmete girmeye, onlarca yerin kırılmasına gerek kalmaksızın su kaçaklarına kalıcı çözüm sunan firmamız ekonomik anlamda da sizlere en makul seçenekleri sunmaktadır.

Evler, işyerleri, fabrikalar kısacası tüm yapılarda su kaçağı tespiti kesinlikle yapılmalı bunun neticesinde hem ciddi oranda faturalarınızda düşme ve doğabilecek ciddi anlamdaki kırım döküm işlerinin önüne geçilmiş olmaktadır. Binanızda yada mekanınızda su kaçağının oluşup oluşmadığını çıplak gözle de anlayabilirsiniz. Tabiki duvar ve yapının içinde bulunan su kaçağı varsa bunu tespit etmenin yolu kameralı sistemlerle olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Noktaları

Su kaçağı tespiti yapılırken yapılarınız binalarınız da bir çok noktada işlem yapılmaktadır. Bunlar sırasıyla

 • Temiz su tesisatları
 • Kirli su tesisatları
 • Petek tesisat boruları
 • İç duvar tesisat boruları
 • Taban tesisat boruları
 • Teras Tesisat boruları
 • Su Kaçağı Tespiti Onarımı

Su kaçağı tespiti ile onarımı iki ayrı işlemden oluşmaktadır. Firma ile ilk görüşmenizde istediğiniz hizmetin su kaçağı tespiti mi olduğu ve su kaçağının bulunması durumunda onarımının yapılıp yapılmayacağı konusunda anlaşılmalıdır. İki işlem birbirinden farklı olduğu için fiyat anlaşmanızda bu doğrultuda olmalıdır. Dileyen yapı sahipleri su kaçağı tespitinden sonra tamirat, onarım, tadilat işlemlerini başka firma yada ustaya yaptırabilirler. Bu aşamada önemli olan yapınıza ciddi bir hasar vermeden sadece kaçağın oluştuğu alanda ufak bir kırma ile kaçağa ulaşıp değişme gerekiyorsa değişim, kaynak gerekiyorsa kaynak yapılmalıdır. Su sızıntısının çok ufak olduğu durumlarda ise kimyasal çatlak kapama yöntemi ile kaçaklar kapatılabilmektedir. Bunun içinde daha önce bu tür uygulamalar yapmış firma yada kişilerle çalışmanız önerilmektedir.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları firmaların çalışma prensiplerine göre değişiklik göstermektedir. Kimi firma bölgesel olarak su kaçağı tespiti hizmeti verdiğiniden daha düşük rakamlarla bu işi üstlenebilirken bir diğer firma binanızın, yapınızın tüm tesisatları için detaylı bir tarama hizmeti verip daha yüksek rakamlar talep edebilmektedir. Bu konuda anlaşmalardan önce kesinlik fiyatlar ve yapılacak tespit alanları üzerinden uzlaşma gerekmektedir. ortalama su kaçağı tespit fiyatları en düşük 90 TL en yüksek ise 300 TL aralığındadır. Onarım ve tadilat işleri bu fiyatlara dahil olmamaktadır. Firmamız içinde hemen operatörümüze ulaşarak güncel net fiyatları öğrenebilirsiniz.

Tespit Mekanı Zaman Aralığı Fiyat
Daire 30 Dk. – 1 Saat 150 ₺
Dubleks 1 Saat – 1,5 Saat 180 ₺
Tribleks 2 Saat – 2,5 Saat 300 ₺
Villa 2.5 Saat – 3 Saat 450 ₺
Fabrika Alana Bağlı 1000 ₺
Dış Mekan Alana Bağlı 1300 ₺

NOT : Su Kaçağı Tespit Fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Gerçek ve Net Fiyat Bilgisi İçin Müşteri Temsilcimizden Bilgi Alabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Hizmet Adı KameraLI İşlem süresi Fiyat
Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Bulma Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 120-250 ₺
Logar Su Kaçağı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 150-250 ₺
Klozet Su Kaçağı Açma Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 155-180 ₺
Lavabo Su Kaçağı Tespiti Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 155-190 ₺
Pimaş Su Kaçağı Açma Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 130-180 ₺
Banyo Su Kaçağı Tespiti Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 150-190 ₺
Kanalizasyon Su Kaçağı Açma Evet Maks. Alan sayısı 2 dakika 150-250 ₺

NOT : Kameralı Su Kaçağı Tespit Fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Gerçek ve Net Fiyat Bilgisi İçin Müşteri Temsilcimizden Bilgi Alabilirsiniz.

Tespit Yerlerine Göre Su Kaçağı Tespiti 2021

Tespit Yeri İşlem Süresi Fiyatı
Daire – Müstakil  Ev 30 Dk. – 1 Saat 129 – 189 ₺
Dubleks vb. 1 Saat 1.5 Saat 189 – 250 ₺
Tribleks vb. 2 Saat 2.5 Saat 329 – 489 ₺
Villa vb. 2.5 Saat 3 Saat 319 – 890 ₺
Fabrika Alanın boyutuna göre 780 – 1.600 ₺
Dış Mekan Alanın boyutuna göre 780 – 2.200 ₺

NOT : Tespit yerlerine göre Su Kaçağı Tespit Fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Gerçek ve Net Fiyat Bilgisi İçin Müşteri Temsilcimizden Bilgi Alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İçin Size Nasıl Ulaşabilirim?

cihazla su kaçağı bulmaİstanbul da su kaçağı tespitine ihtiyacınız varsa hemen bizlere ulaşabilir ve su kaçağı hizmeti alabilirsiniz. Uzmanlarımız İstanbul ve ilçelerinde aynı gün kaçak tespiti servis hizmeti vermektedir. Hem uygun fiyatlarla hemde kaliteli işçilik ile hemen bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Binalarınızda oluşan su kaçağı ciddi boyutlarda zararlara sebebiyet vermektedir. Önlem alınmayan ve çaresi bulunmayan ufak da olsa su kaçakları zamanla büyür ve daha fazla maddi zarara yol açar. Günümüz şartlarında ve günümüz teknolojileri ile su kaçağı tespiti gayet kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Önceleri ufak bir su kaçağını dahi bulmak için saatler harcanır ve yapılara ciddi zararlar verilirdi. Şimdilerde ise teknolojik aletler sayesinde bu işlem çok kısa bir vakitte ve kırmadan, yapıya herhangi bir zarar vermeden tespit edilmektedir.

Su Kaçağı Oluşma sebepleri Nelerdir?

Su kaçaklarının oluşma sebepleri bir çok farklı nedenle olabilmektedir. Başlıca su kaçağı sebeplerini aşağıda sıraladık.

 • Su Tesisatlarının bağlantı noktalarının hatalı montaj yapılması
 • Su tesisat borularının deforme olması, eskimesi, yıpranması veya çürümesi
 • Su tesisat boruların darbe alması
 • Su tesisat borularının tıkanması

Su Kaçağının oluşabileceği alanlar nerelerdir?

Su kaçağı tesisatınızın geçtiği her alanda oluşabilmektedir. Ufak bir sızıntı şeklinde başlayan su kaçakları zamanla ciddi oranda bir kaçağa dönüşmektedir. Temiz su borularında oluşabilecek kaçaklar daha kolay halledilebilir olsa da, pis su borularında oluşabilecek su kaçağı işlemleri daha sorunlu olmaktadır.

 • Temiz su tesisat borularında
 • Kirli Su tesisat borularında
 • Radyatör tesisat borularında
 • Tuvalat gider borularında
 • Banyo gider borularında
 • Mutfak gider borularında
 • Teras borularında

Su Kaçağını Nasıl buluyorsunuz?

Su kaçağını tamamen işinin uzmanı kadrolarımızla ve en son model elektronik cihazlarla su kaçağını tespit ediyoruz. Bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespitinde hata payı oldukça düşük olmaktadır ve genelde nokta atışı dediğimiz kesin sonuç veren yöntem ile tespit edilmektedir. Nokta tespiti ile evinize veya işyerinizde herhangi bir kırma dökme olmadan su kaçağının yeri tespit edilir. Görüntülü sistemle sonuç alınamayan su kaçakalarında akustik dinleme dediğimiz yöntem ile sonuca gidilmektedir. Akustik dinleme dediğimiz yöntemle görüntü alamadığımız ve derinde olan su kaçaklarını dinleme yöntemi ile tespit etmekteyiz.

Su Kaçağı Bulma İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?

Su kaçağı bulma işlemlerimiz tesisatınızın ve su kaçağının tek yerden mi bir çok yerden mi olduğunun tespitine göre değişmektedir. Genelde işimizin garanti olması ve sizlere daha sonraki günlerde herhangi bir problem çıkmaması için detaylı bir arama tarama yönetimi ile tüm tesisatlarınız gözden geçirilmektedir. Bu işlemlerimiz genelde 2 saat sürebildiği gibi yapınızdaki duruma göre 5-6 saat aralığını bulabilmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Artık eski yöntemlerle yapılarınızı harap etmeye son! Cihazla su kaçağı tespiti elektronik, teknolojik, bilgisayarlı robot cihazlarla artık çok kolay. Su kaçağıtespit firmaları için biraz maliyetli olsada su kaçağının tespitinde nokta vuruşu yapabilen ve hata payı çok düşük olan cihazlar sayesinde evinize, işyerinize, yapılarınıza hiç bir zarar vermeden su kaçağının tam yeri tespit edilmektedir.

Cihaz İle Su Kaçağı Bulma Yöntemleri Nelerdir?

istanbul su kaçağıİki farklı türde su kaçağı tespit cihazı bulunmaktadır. Bunlardan ilki görüntülü, termal olan cihazların kullanımıdır. Yapı duvarları içerisinde bulunan tesisatlarının termal yöntemle görüntülenip hangi noktada sızıntının gerçekleştiği kolaylıkla görülebilmektedir. Bir çok firma artık cihazla su kaçağı tespitiyapmakta ve bünyesinde bu cihazlardan bulundurmaktadır. İkinci yöntem ise görüntü alınmayan yapılarda bazen su kaçakları çok derinlerde olmaktadır. İşte bu noktada devreye ikinci yöntem denen akustik dinleme devreye girmektedir. Akustik dinleme ile su kaçağının hangi noktada gerçekleştiği ses dinlemesi ile kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Yine sektördeki bir çok profesyonel hizmet veren firma akustik dineme yöntemi ile su kaçaklarına müdahale edebilmek becerisine sahiptir.

2020 2021 Su kaçağı bulma Fiyatları Ne Kadardır?

Normal su kaçağı bulma yöntemlerine göre biraz daha maliyetli olsa da daha kesin sonuçlar için tercih edilmektedir. Firmadan firmaya değişiklik gösteren fiyatlar da bölgesel su kaçağı tespiti ve yapınızın tümü için yapılan tarama ya göre de fiyat değişebilmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse 250 Tl civarında fiyat talep edilmektedir. Net fiyatlar için lütfen firmalardan son fiyat listesini talep ediniz. Cihazla su kaçağı tespiti genelde onarım ve tadilat hizmetlerini içermemektedir. Tüketicilerin bu konuda firma ile ilk yapılan görüşmelerde mutabık kalmaları önerilmektedir. Dilerseniz çağırdığınız cihazla su kaçağı tespiti yapan firmasından onarım ve tadilat talep edebileceğiniz gibi dilerseniz su kaçağı tespit edildikten sonra kendi bildiğiniz farklı bir tadilat ustası veya su tesisatçısına onarım, tadilat işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Kamera İle Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Teknolojiden faydalanmadan artık su kaçağı tespiti yapmanın çok zor olduğunu ve zahmetli olduğunu belirtmek isteriz. Görüntülü Su Kaçağı Tespiti hizmetini son yıllarda biz dahil bir çok tesisat firması vermektedir. Zamanı çok kısaltan ve neredeyse %100 sonuç alınan bu sitemle hem sizler kısa sürede probleminizden kurtulur hemde firma olarak bizlerde sizin gibi sorun yaşayan bir çok müşterimize gün içerisinde daha fazla hizmet verebilmekteyiz.

Su Kaçağı Görüntüleme Cihazları

Dış yüzeyde bulunan su kaçağının bulunması kolay olduğu kadar duvar, beton içerisinde bulunan tesisat borularındaki su kaçaklarını bulmak hiç de kolay değildir. İç yapıda yürüyen tesisat borularında zamanla ömrünü yitiren borularda çürüme nedeni ile su sızması ile başlayan kaçaklar ciddi boyutlara ulaşabilmektedir. Tespitinin gözle çok zor olduğu bu durumda imadımıza görüntüleme cihazları yetişmektedir. İstanbul da her su kaçağı tespiti işleminde ekiplerimizde ve araçlarımızda görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Sık sık kullandığımız bu aletler ile bir kaç dakikada nerede kaçak oluşmuş olursa olsun kısa sürede bulmaktayız.

Görüntülü Cihazla Tespit Kaç Dakika Sürmektedir?

Normal şartlarda görüntülü su kaçağı tespiti işlemi yapmamış olsa neredeyse tüm günümüzü alan bu servis hizmeti kameralı görüntüleme cihazları ile neredeyse 15 dakika gibi müthiş kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Eğer birden fazla tesisat yapısında su sızması, çatlak ve kaçak varsa tüm binanın borularında kaçak araması yapılması gerekmektedir Buda sürenin biraz daha uzamasına sebep olmaktadır. Yinede maksimum durumda en fazla 50 dakika gibi sürede işlem bitmektedir.

Görüntülü Su Kaçak Servisi Hizmet Bölgelerimiz

avrupa yakası su kaçağıİstanbul Su kaçağı Firmaları olarak haftanın her günü avrupa yakası ve anadolu yakasında cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşmanızdan kısa bir süre bir çok noktada servis hizmeti veren ekiplerimizden size en yakını yönlendirilmektedir. Genelde İstanbul içinde tüm müşterilerimize aynı gün hizmet sunmaktayız. Firma olarak kaliteli ve garantili hizmet sunan şirketimiz aynı zamanda tüm tesisat problemlerinizde en ekonomik fiyatlarla servis sağlamaktadır.

Tesisat sorunu eski binalarda daha yoğun görülebildiği gibi yeni yapılarda da kaşılaşılan bir problemdir. Avrupa Yakası su kaçağı tespiti firması ekibi olarak her türlü yapıya karşı tam teçhizatlı ve teknolojik cihazlardan yardım alarak servis hizmeti sunmaktayız. Avrupa yakasında her ilçede, her semtte, mahallede servis vermekteyiz. Sizlerde binanızda yada yapınızda herhangi bir su tesisat sorununa maruz kaldıysanız yada su kaçağı, su sızıntısı olduğu düşünüyorsanız ekibimize ulaşıp aynı gün içerisinde uzman desteği alabilirsiniz.

Avrupa yakası Su kaçağı Servis Hizmetleri

Su kaçağı Bulma hizmetlerimizde haftanın her günü çalışma yapmaktayız. Bizleri akşam saatlerinden önce arayan tüm konut sahiplerine mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde dönüş yapmakta ve servis vermekteyiz. Su kaçağı eğer acil müdahale gerektirecek bir duruma dönüşmüşse çekinmeden günün her saat diliminde bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Birden fazla aracımızla bir çok değişik ilçede sizlere yardıma koşan ekiplerimiz tam donanıma sahip araçlarla görev yapmaktadır. Bize iletmiş olduğunuz tesisat sorununuza ait her türlü çözüm için uygun olan ekipmanlar uzmanlar eşliğinde araçlarımızda bulunmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Hangi Saatlerde Yapılır?

Firmamız avrupa yakasında gün içerisinde su kaçağı servisine saat 09:00 saatlerinde başlamaktadır. Servis birimimizin hizmeti sonlandırdığı saat ise 20:00 civarındadır. Ancak tespit işleminin uzaması yada acil müdahale gerektiren tesisat işlerinde bu saatler uzayabilmektedir. İşletme olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sizleri bu sıkıntıdan kurtarma için bazı durumlarda ekiplerimiz gece saatlerine kadar sorununuz çözmek için görev yapmaktadır. Bugüne kadar İstanbulda bizleri tercih eden yüzlerce mutlu müşterimiz arasına sizlerde katılabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma İşlemi Hakkında Bilimesi Gerekenler Nelerdir?

Basit bir uygulama yapmadan, insan fiziki gücü kullanmadan tamam işimizi garantiye alarak teknolojiden faydalanıyor ve sadece seu tesisatlarındaki sorunlar için imal edilmiş, üretilmiş olan cihazları kullanıyor ve kısa bir süre içinde dairenizin içinde oluşan, yan daire oluşan, veya binanın çeşitli farklı bölümlerinde oluşan su kaçaklarına hızlı şekilde ulaşıyoruz. Uygulama yaptığımız alanalarda birincil hedefimiz kırma yapmayarak kaçağa ulaşmaktır. Bu şekilde mesken sahiplerine hem büyük bir zaman kazandırmakta hemde ekonomik bir fiyatla sorunundan kurtulma şansı tanımış olmaktayız. Anadolu yakasında ve Avrupa Yakasında farklı birimlerimiz ile yılın 365 günü en aktif olacak şekilde yapılanmamızı tamamlanmış bulunmaktayız. Uzun yıllardır Avrupa yakasında sadece hizmet veren firmamız şimdilerde ise her iki yakada gelen talep doğrultusunda mobil araç sayısını artırmış ve hiç bir müşterimizi farklı günlere sarkıtmadan aynı gün içerisinde İstanbul da hizmet götürebilmekteyiz. İstanbul Su Kaçağı Bulma hizmetimizden aynı gün faydalanmak için günün erken saatlerinde uzmanlarımıza ulaşıp adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul da tesisat sorunları sıkça yaşanan problemlerden biridir. Tesisatlar da sıklıkla yaşanan su kaçağı problemleri ise en can sıkıcı sorun durumundadır. Kırmadan Su Kaçağı Bulma hizmetimiz ile dairenizde hiç bir noktada kırma işlemi yapmadan su kaçağına ulaşmaktayız. Özel ekipmanlar yardımı ile yapılan bu tespit işleminde hem kısa sürede yer tespiti yapılır hemde yapınıza zarar verilmemektedir. Kırmadan Su Kaçağı Bulma hizmetini İstanbulda bir çok firma yaptığını iddia etmektedir ancak sizlere önerimiz cihazsız işlem yapanlara itimat etmemenizdir. Teknolojik cihaz kullanmadan yapılan kırmadan su kaçağı hizmetleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Nasıl Kırmadan Su Kaçağını Buluyorsunuz ?

Kırmadan yapılacak tüm işlemler bilmelisinizki cihazla yapılan tespit işlemleridir. Günümüzde tesisat alanı için üretilmiş özel görüntülü ve termal ekrana sahip cihazlar sayesinde yapıda derinlerde, duvar içlerinde, ulaşılamayacak alanlardaki su kaçağının yeri kolayca bulunabilmektedir. Binanızdaki tüm tesisat borularınızı tek tek cihazımızla tarıyor ve kaçağın yerini bu şekilde buluyoruz. Bunun dışında bir diğer yöntem ise görüntülü cihazın bulamaması durumunda ses dinleme yöntemi ile kaçağın yerini tespit etmekten geçmektedir. Bu mükemmel cihazda su sızıntının sesini kulaklık yardımı ile size dinletmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Kaç Dakikada Bulunmaktadır?

Bizler profesyonel ekiplerimizle İstanbul da her gün çeşitli semtlerde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Yaptığımız tüm tespit işlemlerinde eğtimli personeller ve teknik cihazlar yardımı ile zamanı en kısa süreye indirip aynı gün içerisinde daha çok kişiye hizmet sağlamaktayız. Bir daire içinde kırmadan su kaçağını bulmamızın süresi en az 15 dakika maksimum 50 dakika aralığında sürmektedir. Binanın tümünü içeren arama tarama işlemlerinde bu süre binanın daire sayısına göre değişmektedir. Tabiki tüm müşterilerimiz bilmelidirlerki hızdan ziyade amacımız su kaçağını kesin bir şekilde bulmak ve bir daha aynı noktadan kaçak oluşmayacak şekilde sizlere onarım desteğide vermekten geçmektedir.

Bulunan Su Kaçağına Tamirat Yapıyor Musunuz?

İstanbul kırmadan su kaçağı bulma ekiplerimiz sizlere yönlendirilirken kadrolarımızda mutlaka onarım ve tamirat için personel bulunmaktadır. Tespit işlemi ile tamir ve onarım işleri birbirinden farklı birimlerdir. Dileyen daire sahibi su kaçağı tespitini bizlere yaptırıp onarım ve tamir işlerini başkasına yaptırabilir. Bizden talep etmeniz durumunda ise sizlere anında en uygun fiyatlarla bu konuda destek verebiliyoruz. Servis araçlarımız gün içerisindeki tüm hizmetleri için ful donanımlı araçlar, gerekli teçhizatlar, yedek parçalar ve tüm ekipmanları ile hazır şekilde göre yapmaktadır. profesyonel bakış açısı ile hazırladığımız programımızda tüm olumsuzluklar düşünülmüş olup zorunlu olmadıkça gün içerisinde tamamlanması gereken işi bir sonraki güne bırakmamaktır.

Aynı Gün Servis Hizmeti Sağlıyor Musunuz?

İstanbul içinde yapmış olduğumuz tüm tesisat su kaçağı hizmetlerinde aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. İstanbul su kaçağı firmaları olarak birden fazla araçla servis hizmetine çıkmaktayız. Firma olarak amacımız sizlerden gelen servis talebini ertelemeden aynı gün adresinize ulaşmaktır. Ancak gün içerisinde geç saatlerde ekibimize ulamanız ve çok ciddi bir sorun değilse bir sonraki güne erteleyebiliyoruz. Yinede çok büyük sorunlu bir su kaçağına maruz kaldıysanız hemen bizlere ulaşın sizler için çözüm üretmekten memnuniyet duyarız.

Tesisat sorunu eski binalarda daha yoğun görülebildiği gibi yeni yapılarda da kaşılaşılan bir problemdir. Avrupa Yakası su kaçağı tespiti firması ekibi olarak her türlü yapıya karşı tam teçhizatlı ve teknolojik cihazlardan yardım alarak servis hizmeti sunmaktayız. Avrupa yakasında her ilçede, her semtte, mahallede servis vermekteyiz. Sizlerde binanızda yada yapınızda herhangi bir su tesisat sorununa maruz kaldıysanız yada su kaçağı, su sızıntısı olduğu düşünüyorsanız ekibimize ulaşıp aynı gün içerisinde uzman desteği alabilirsiniz.

Su kaçağı Bulma hizmetlerimizde haftanın her günü çalışma yapmaktayız. Bizleri akşam saatlerinden önce arayan tüm konut sahiplerine mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde dönüş yapmakta ve servis vermekteyiz. Su kaçağı eğer acil müdahale gerektirecek bir duruma dönüşmüşse çekinmeden günün her saat diliminde bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Birden fazla aracımızla bir çok değişik ilçede sizlere yardıma koşan ekiplerimiz tam donanıma sahip araçlarla görev yapmaktadır. Bize iletmiş olduğunuz tesisat sorununuza ait her türlü çözüm için uygun olan ekipmanlar uzmanlar eşliğinde araçlarımızda bulunmaktadır.

1 cevap
 1. Leyla Kaçkar
  Leyla Kaçkar says:

  İstanbul su kaçağı tespiti ile çalışmaya yeni başladım. Ve evimdeki butun su kaçağı arızalarında kendileri çok profesyonel cihaz kullanıyorlar. Çok teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir