tıkanıklık açma

Gider tıkanıklığı, insan sağlığını ilgilendirdiği için tıkanıklık açma her zaman acilen çözülmesi gereken bir tesisat sorunudur. Tuvalet ve logar tıkanıklıklarında kısa sürede taşan gider çevreye mikropların yayılmasına yol açarken, mutfak ve lavabo tıkanıklıklarında aynı risk söz konusudur. Firmamızın kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri sayesinde ev ve işyerinizi ilgilendiren her tip gider tıkanıklığı sorunundan zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz her yeri kırıp dökmeden tıkanıklık açma işlemi için basınçlı, kimyasal veya mekanik uygulamalar kullanmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine servis veren firmamızı; logar, banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı olmak üzere her türlü gider tıkanması sorunundan arayabilirsiniz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

kırmadan tıkanıklık açmaFirmamızın sunduğu tıkanıklık açma hizmetlerinde, yeni teknolojiler kullanan özel gider açma cihazları kullanılmaktadır. Kullanılan bu cihazlar sadece bu iş için özel olarak üretilmiştir ve bu sayede profesyonel ekiplerimiz her yeri kırmadan da tıkalı gideri açabilmektedir. Görüntüleme sistemlerinden yararlanarak giderin neden tıkandığının anlaşılması mümkün olduğu gibi, bu sayede mekanik veya kimyasal uygulamaların hangisinin en etkin ve pratik çözümü sunacağına da karar verilebilir. Ev ve işyerinizin inşaat alanı haline gelmesine gerek bırakmayan bu profesyonel çözümler, zahmete girmeden ve çok kısa sürede gider tıkanıklığı probleminden kurtulmanızı sağlıyor.

Banyo ve mutfak gideri, tuvalet ve lavabolardaki tıkanıklıklardan kanalizasyondaki tıkanmalara kadar her tip soruna “kesin” çözüm sunan hizmetlerimizde Alman mühendisliğinin gelişmiş ürünlerini kullanıyoruz. Kırmadan lavabo açma, tuvalet ve boru tıkanıklıklarının açılması, logar ve kanal açma işlemlerinin hepsinde öncelikle gider içini incelemekte ve soruna göre en akılcı çözüm yolunu izlemekteyiz.

Kırmadan gider açma uygulamalarında kullandığımız ROCAM görüntüleme sistemleri, ekibimizde görev alan tesisat ustalarının sorun hakkında kesin fikir sahibi olarak gider açma uygulaması yapmasını sağlar. Bu sistemlerle tıkanıklığa yol açan yabancı maddelerin yanı sıra giderin ne kadar derinden tıkandığını da şüpheye yer kalmayacak şekilde saptayabilmekteyiz. Bu aşamanın ardından kırmadan tıkanıklık açma işlemi için özel tasarlanmış robot cihazlarla hiçbir yeri kırmadan, “içerden” müdahalede bulunmaktayız.

Tıkanıklık Açma Robotu Nedir?

Avrupa’da en çok kullanılan markalardan olan Rothenberger’in yeni nesil robot sistemlerini kullanan tıkanıklık açma servisimiz, bu sistemler sayesinde tıkanıklığın ne kadar inatçı olduğu fark etmeden birkaç dakikada gideri açabilmektedir. Kırmadan lavabo açma, kanalizasyon ve logar tıkanıklıklarının giderilmesi, kırmadan tıkanıklık açma gibi işlemlerin tamamında etkili olan bu robot cihazlar ile derin tıkanıklıklar bile kolayca açılabilmektedir. 30 metrenin de derinindeki tuvalet, kanalizasyon ve logar tıkanıklıkları dahi Rothenberger robot cihazlar için birkaç dakikalık iştir.

Hafta içi ve hafta sonu bakmadan tesisat işlerinize akılcı ve ekonomik çözümler sunmak için her gün çalışan tıkanıklık açma ekibimiz tüm semtlere sabit ücretle servis vermektedir. Firmamız kırmadan tıkanıklık açma dışında kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımından tesisat kurulumuna kadar her alanda en kaliteli hizmetleri, en makul fiyatlarla buluşturmaktadır. Tesisatçı hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için servis ekibimizle 7 gün, 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma İşlemleri Ne Gibi Fayda Sağlar?

Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz, ev ve işyerinizdeki yaşanan bu önemli problemden kolayca kurtulmanızı sağlıyor. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz soruna en pratik çözümü sunduğu gibi, aynı zamanda gider tıkanıklığı sorunundan mümkün olan en ekonomik şekilde kurtulmanızı da sağlamaktadır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemi her yer kırılmadan yapıldığından, gider açıldıktan sonra tadilat yaptırmanıza ve ekstra harcama yapmanıza gerek kalmaz. Hepsi alanında deneyim sahibi profesyoneller oluşan ekiplerimiz, tıkanıklık açma işleminde her zaman sorunu kırıp dökmeden çözmeyi esas alır. Bu doğrultuda gider tıkanıklığının içerden yani kırıp dökmeden açılması için farklı uygulamalardan yararlanılır.

Ekonomik Tıkanıklık Açma Hizmetleri

tıkanıklık açma robotuTuvalet, banyo, mutfak ve tuvalet tıkanıklıklarından kısa sürede ve zahmete girmenize gerek kalmadan kurtulmanızı sağlıyor ve bu ciddi tesisat sorunlarına makul fiyatlı çözümler sunuyoruz. Firmamız tıkanıklık açma hizmetleri kapsamında logar açma konusunda da ekonomik ve hızlı sonuç veren çözümler sunmaktadır. Gider tıkanıklığı açma hizmetlerimiz tamamlandıktan sonra ev ve işyerinizi eski haline getirmek için yüklü tadilat işleriyle uğraşmanız, bu sayede sorundan kurtulmak için ekstra harcama yapmanız gerekmez.
Her tip gider tıkanıklığı sorununa zahmetsiz, hızlı ve ekonomik çözümler sunabilen firmamız İstanbul genelinde, haftanın tüm günleri servis vermektedir. Tıkanıklık açma hizmetlerimizden hemen yararlanmak, fiyat almak ve sorularınız için bize dilediğiniz zaman telefonla ya da internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ev ve işyerlerinde tesisatla ilgili yaşanabilecek en can sıkıcı sorun olan gider tıkanıklığı, lavabo veya tuvalet fark etmeden nerede olursa olsun gündelik yaşamı etkiler. Avcılar tıkanıklık açma servisimiz, mağduriyet yaşanmadan ve daha büyük tesisat sorunlarıyla karşılaşmadan gider tıkanıklıkları için en pratik ve ekonomik çözümü sunuyor. Modern ekipmanlar kullanan Avcılar tesisatçı servisimiz, gideri “içerden” yapılan müdahaleyle açmakta ve bu sayede hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmamakta. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizden Avcılar’ın tüm semtlerinde sabit servis ücretiyle yararlanabilir, deneyimli tesisat ustalarımıza sadece bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Kesin Çözüm Sunuyor Mu?

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarının birkaç dakikada açılmasını sağlayan kırmadan tıkanık boru açma uygulamalarımızda Avrupa’dan ithal, borulara zarar vermeden sert tıkanıklıkları bile kolayca açabilen özel robot sistemler kullanıyoruz. Kırmadan gider açma işlemi için özel olarak tasarlanan, üstün Alman mühendisliğinin ürünü olan Rothenberger robotları ve ROCAM gider görüntüleme sistemleriyle, her tip tıkanıklığı kırmadan açabilmekteyiz.

Tıkanıklık açma servisimiz ev ve işyerinizin her yerini kırmadan çalışır ve tıkanıklığı “garantili” uygulamalarla kolayca açar. Banyo ve mutfak gideri, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı problemine kesin çözüm sunan Rothenberger R600 tıkanıklık açma robotlarımız, derin ve sert boru tıkanıklıklarında dahi kısa sürede sonuç alınmasını sağlar. Bu yeni robotlarla gerçekleştirilen kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi dahi çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Modern Cihazlarla Hemen Sonuç Veren Uygulamalar Nelerdir?

tıkanıklık açma cihazıLavabo ve tuvalet giderlerinde oluşan tıkanıklıklar, mikrop yuvası olan atık suyun tahliye edilmemesinden dolayı kısa sürede ev ve işyerindeki sağlık koşullarının bozulmasına sebep olur. Atık suyun tahliyesi için tıkanıklığın hemen açılması gerekirken giderin nereden ve neden tıkandığını bilmeden sonra kesin çözüm getirilmesi mümkün değildir. Tıkanıklık açma servisimiz gibi modern teknolojiyi kullanmayan tesisat ustaları tahminleriyle lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açmaya çalışır.

Firmamızın Tıkanıklık açma servisleriyle sunduğu kırmadan tuvalet tıkanıklık açma hizmetlerinde ROCAM gider görüntüleme sistemleri kullanılır ve bu sayede ustalarımız giderdeki problemin yerini kesin olarak tespit eder. Lavabo tıkanıklıklarında da kullanılabilen bu görüntüleme sistemleri sayesinde ezbere iş yapılmasına gerek kalmaz. Kırmadan gider açma işlemi her tip tuvalet ve lavabo tıkanmasına kesin sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Tıkanıklık Açma İçin Hangi Cihazlar Kullanılıyor?

ROCAM gider görüntüleme sistemlerimiz sayesinde tıkalı boru açma işleminden sonra tıkanıklığın tamamen açıldığından ve boruda herhangi bir kalıntı kalmadığından emin olmaktayız. Bu sistemler kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma uygulamalarında da ustalarımıza büyük kolaylık sunmaktadır. Kırmadan gider açma uygulamalarında kullandığımız Rothenberger robot sistemler 35 metrelik uzantısı sayesinde logar ve derin kanalizasyon tıkanıklıklarında bile Avcılar tıkanıklık açma ekibimizin pratik bir şekilde müdahalede bulunmasını sağlar. Her yerin kırıp dökülmesi gerekmediği için Avcılar tesisatçı hizmetlerimizden faydalanarak, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarından da kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Tesisat Ustalarımız 7 Gün, 24 Saat Hizmetinizde

Garanti sonuç veren kırmadan gider açma hizmetleri sunan firmamız tüm İstanbul genelinde en ekonomik fiyatlarla, 7/24 hizmet vermektedir. Her yerin kırıldığı ve bir de başınıza tadilat masrafları çıkartan eski usul tamirat işlemleriyle uğraşmamak için Tıkanıklık açma servisimize bir telefon açmanız yeterli. servisimiz ilçenin tüm mahallelerine sabit ücretle hizmet sunmakta ve küçük büyük iş ayırt etmeden, tesisat işlerinizin hepsini en kaliteli uygulamalarla yapmaktadır.

Tıkanıklığına Yol Açan Faktörler

Tıkanıklığa tesisat sistemindeki sorunlar, yanlış kullanım ve binanın eski olması nedeniyle oluşabilmektedir. Yapılarda görülen tıkanıklık sorunlarının temel sebebi, yanlış kullanımdır. Atıkların tuvalet, banyo ya da mutfaktaki giderlere atılması zaman içerisinde giderlerin tıkanmasına yol açmaktadır. İç mekanlarda ortak kullanım alanı olan giderlere atılan atıkların biriktiği bölgeler tespit edildikten sonra yapılan açma işleminin ardından tıkanıklık sorunu çözülebilmektedir. Ancak bu işlem için alanında uzman olan firmalardan destek almak şarttır.

İstanbul da konut yoğunluğu fazla olduğu gibi, tıkanıklık sorunları en fazla tuvaletlerde görülmektedir. Kağıt atıkların çöp kutusu yerine giderlere atılması tıkanıklığın birincil nedenidir. Bunun yanı sıra, bilhassa eski yapılardaki tesisat sisteminin yıpranmış olması ya da başka dairelerde meydana gelen tıkanıklık probleminin tesisat sisteminde aksama yol açması gider tıkanıklığına yol açan nedenler arasında yer alır.

Giderlerde Neden Tıkanıklık Olur?

Banyo, tuvalet ve mutfak ya da banyo lavabosunda meydana gelen tıkanıklığın nedeni genellikle yanlış kullanımdan kaynaklanır. Suda erimeyen atık maddelerin giderlere atılması, zaman içerisinde tıkanıklık oluşumuna neden olduğu gibi, tesisat sisteminde de sorunlara yol açabilmektedir. Binadaki herhangi bir dairede görülen tıkanıklık, tüm tesisatı etkilediğinden, başka dairelerde de tıkanıklık ve taşma sorunlarının görülmesine yol açabilmektedir.

Tıkanıklık Açma Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıkanıklık açma hizmeti veren firmaların profesyonel şekilde hizmet vermesi son derece önemli olduğu gibi, modern yöntemler kullanması da şarttır. Basit teknikler kullanılarak tıkanıklık açma işlemi yapıldığında, hem tesisat sistemi hem de yapı zarar görebilmektedir. Bu nedenle tesisat açma hizmetlerinde, modern teknikler kullanan ve tıkanıklık açma hizmetini teknolojik ekipmanlar kullanarak veren firmalardan destek almak önemlidir.

  • Tıkanıklık açma işlemi yapan firma, kırmadan uygulama yapmalı ve tıkanıklığın meydana geldiği bölgeyi doğru analiz etmelidir.
  • Banyo, mutfak lavabosu ya da tuvalette meydana gelen tıkanıklığı açmak için, doğru yöntemler kullanılmalı ve tıkanıklığa neden olan sorunlar tespit edilmelidir.
  • Oluşan tıkanıklığı giderdikten sonra, sorunun tekrar edilmemesi için önlemler alınmalı ve tesisat sistemi kontrol edilmelidir.

Gider tıkanıklıklarından kısa sürede kurtulmanız için modern teknoloji destekli ve daha önemlisi “garantili” hizmetler sunan tıkanıklık açma servisimiz, bütçenizden hatırı sayılır miktarda tasarruf etmenizi sağlayan tesisat çözümleriyle bir telefonla kapınızda. Her bütçeye uygun fiyatlarla kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri sunan firmamız, eski usul tamiratlarla zaman ve para kaybetmeden sorundan mümkün olan en pratik şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır. Deneyimli tesisat ustalarımız lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını; ev ve işyerinizin her yerini kırmadan açmakta, bu iş için Avrupa’dan ithal donanımlar kullanmaktadır. Bağcılar tıkanıklık açma servisimiz banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı gibi tesisat problemlerinin yanı sıra kanal, logar ve kanalizasyon tıkanması gibi sorunlarda da garantili çözüm sunmaktadır.

Kırmadan Gider Açma Ne Kadar Sürüyor?

Ev ve işyerinizin atık su tesisatının tıkanması, milyonlarca bakterinin hızla ürediği bu atık su sebebiyle ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşma riskinin ortaya çıkması ve bu riskin de her geçen saat biraz daha artması demektir. Bağcılar tıkanıklık açma servisimiz sağlık koşullarının kısa sürede bozulmasına sebep olan bu sorundan hemen kurtulmanız için sizleri günlerce beklemeden, hızlı çözüm sunan hizmetler vermektedir. Kırmadan tuvalet açma ve lavabo tıkanıklıklarının giderilmesi bir saatten kısa sürerken, kanalizasyon ve logar gibi sistemlerde gerçekleştirilen kırmadan gider açma işlemleri daha uzun zaman alabilmektedir. Logar veya tuvalet tıkanıklığı fark etmeden Bağcılar tıkanıklık açma servisimizin tüm hizmetleri, eski usul uygulamalarla kıyas götürmeyecek kadar kısa sürede tamamlanmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir