Ev işyeri fark etmeden gerçekleştiği anda büyük bir soruna dönüşen gider tıkanıklığı, kısa sürede çözülmesi şart olan bir tesisat arızasıdır. Banyo ve mutfak giderlerinden tuvalet ve kanalizasyonlara kadar her tip gider tıkanıklığı problemine robot cihazlarla mücadele eden firmamız, İstanbul genelinde kırmadan gider tıkanıklığı açma hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızdadır. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz sayesinde ev ve işyerinizin her yerinin kırılmasına ve dolayısıyla giderdeki tıkanıklığın açılması için yüklü harcama yapmanıza gerek kalmaz. Kullandığımız Avrupa’dan ithal robot cihazlar ve gider içi görüntüleme ekipmanları, servis elemanlarımızın her tip tıkanıklık sorununa “birkaç dakika” içinde kesin çözüm getirmesini sağlar.

Kırıp Dökmeden Tıkanıklık Açma İşlemi 

Ekiplerimizin kullandığı son teknoloji sistemler, tıkanıklığın yerinin ve sebebinin tespit edilmesini ve bu sayede noktasal müdahale ile soruna kısa sürede çözüm getirilmesini sağlamaktadır. Rothengerger R600 gider açma robot cihazlarımız derin tuvalet, kanalizasyon ve lavabo tıkanıklığı sorunlarına bile her yerin kırılmasına gerek bırakmadan pratik çözümler sunabilmektedir. Tıkanıklık açma işlemi saatlerce sürmediği ve işlem sonrasında tadilata ihtiyaç kalmadığından, firmamızın kesintisiz olarak sunduğu kırmadan tıkanıklık açma hizmetleriyle sorundan en ekonomik şekilde kurtulursunuz. Banyo ve mutfak lavaboları, tuvalet gideri tıkanıklığı, logar ve kanal tıkanıklığı gibi tesisat sorunlarının yanı sıra kanalizasyon açma konusunda da sizlere hem en hızlı sonuç veren hem de en uygun fiyatlı hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul tıkanıklık açma hizmetlerimizde kullandığımız modern teknoloji ürünü sistemler, tıkanıklığın yerini ve nedenini bilmeden ezbere uygulamalar yapmaksızın probleme göre en hızlı sonuç verecek uygulamayı yapmamızı sağlamaktadır. Gider tıkanıklığının derinliğini tespit için özel görüntüleme sistemleri kullanılmakta, sonrasında Rothenberger R600 tıkanıklık açma robotuyla giderdeki tıkanıklığın “tamamı” kolayca açılmaktadır. Robotun tıkanıklığı açmasının arından deneyimli ekibimiz gideri tekrar görüntüler ve giderde herhangi bir parça kalmadığından emin olur. Bu sayede hizmetin, giderdeki tıkanıklık problemine garantili çözüm sunduğundan emin olunmaktadır.

Her yerin kırılması gerekmeyen gider açma hizmetlerimiz, lavabo ve klozetin sökülmesi bile gerekmeden giderdeki probleme dakikalar içinde kesin çözüm getirmektedir. Zemindeki fayanslar kırılmadığı, metrelerce pimaş boru değiştirilmediği için tıkanıklığın açılması için yüklü harcamalar yapmaz, ekibimiz ayrıldıktan sonra ortalığı eski haline getirmek için tadilatla uğraşmazsınız. Kullandığımız robot cihazlar en derin tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarında bile ekibimizin; zorlanmadan, boş yere zaman kaybetmeden, etrafı şantiye alanı gibi darmadağın etmeden ve yüklü bir fatura çıkartmadan tıkanıklığı açmasını sağlamaktadır. Logar, kanal ve kanalizasyon tıkanıklıklarında kullandığımız sistemlerin 35 metrelik uzantısı, ekiplerimizin sorunu hızla gidermesine imkan tanır.

Hızlı ve Ekonomik Hizmetlerle 7/24 Servis

İstanbul tıkanıklık açma servisimiz, ev ve işyerinizdeki gider tıkanıklığı problemlerinde mümkün olan en kısa sürede ve bütçeniz için en uygun fiyatlarla “kesin” çözüm getirmektedir. Giderin tıkandığını fark ettiğiniz zamanda zaman kaybetmeden ekibimizle iletişime geçerek, servis arama derdinden kurtulabilir ve ne ödeyeceğinizi en baştan bilerek garantili kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Küçük büyük iş ayırt etmeden tesisatla ilgili tüm işleriniz için en kaliteli hizmetleri sunan firmamız; tesisat problemlerinden armatür montajına, tadilattan kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım çözümlerine kadar her konuda ekonomik ve garantili hizmetler sunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir