tuvalet tıkanıklığı

Hijyeni ilgilendirdiği için mümkün olduğunca kısa bir sürede çözülmesi gereken zahmetli ve uzun süren tuvalet tıkanıklığı açma işini, zahmetsiz ve kısa sürede tamamlanan bir işlem haline getiren firmamız kırmadan gider açma hizmetleriyle haftanın 7 günü hizmetinizde. İstanbul’un tüm ilçelerine servis vermekte, kırmadan gider açma hizmetlerimizden herkesin son derece cazip fiyat seçenekleriyle faydalanmasını sağlamaktayız. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde kimyasal ve mekanik yöntemler kullanarak her zaman gideri içerden açmaya çalışan ekiplerimiz, bu sayede sizleri tadilat yükünden kurtarmaktadır.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanan tuvalet giderinin açılması için ev ve işyerinizi köstebek yuvası haline getirmiyor, soruna işlevsel ve hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Senelerin deneyimiyle siz değerli müşterilerimize hizmet veren profesyonel ekiplerimiz, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için farklı ekipmanlar kullanmakta ve önceliği her zaman gideri kırmadan açmaya vermektedir. Lavabo, tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma işleminden sonra ev ve işyerinizde tadilat yapılması gerekmeyeceği için zahmet girmenize ve tadilat için ekstra harcama yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Tuvalet tıkanıklıklarını piyasanın en kaliteli cihazını kullanarak, deneyimli ekiplerle verdiğimiz tuvalet tıkanıklığı açma hizmetleriyle dakikalar içinde açıyor ve sizi yüklü tamir masraflarından ebediyen kurtarıyoruz. Ev ve işyerinizin her yerinin kırılmasına gerek bırakmayan kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde Rothenberger ROCAM gibi sektörün en çok itibar edilen görüntüleme sistemini kullanarak giderin neden tıkandığını belirliyor ve sonrasında Rothenberger R600 açma cihazıyla tıkanıklığı “kırmadan içerden” açıyoruz.

Cihazla Tuvalet Tıkanıklığı

cihazla tuvalet tıkanıklığıTuvalet giderindeki tıkanıklıklara birçok farklı madde yol açabilmekte ve buna bağlı olarak giderin açılması için farklı yöntemlere başvurulmaktadır. Kireç, saç, tuvalet kağıdı, çocuk bezleri, kişisel hijyen ürünleri, temizlik suları, kozmetik ürünler tuvalet giderinin tıkanmasına yol açar. Tuvalet tıkanıklığı servisimiz ROCAM gider görüntüleme cihazlarıyla tuvaleti tıkayan maddeyi doğru olarak tespit ettikten sonra müdahalede bulunur yani ezbere iş yapmaz. Derinden tıkanan tuvalet giderlerinin açılması içinse Rothenberger gider açma robotlarını kullanmaktayız. Rothenberger, Avrupa’nın en güvenilir markalarından biri olarak Alman mühendisler tarafından tasarlanan en kaliteli robot cihazları üretmektedir. Bu güvenilir markanın yeni seri R600 robot cihazlarıyla, servis ekibimiz en derin tıkanıklıklarda bile klozeti sökmeden ve tek bir fayansınızı bile kırmadan gideri açabilmektedir.

Tuvalet açma işleminde kullanılan robot cihazlarımız 35 metrelik uzantıya sahip olduğu için tıkanıklıkla klozet arasında metrelerce mesafe olması dahi ekibimiz için problem teşkil etmemektedir. Rothenberger R600 robot sistemleri pimaş borulara zarar vermeden çalışmakta ve bu gelişmiş sistemler sorun kanalizasyonda olduğunda da kırıp dökmeden sonuç almamızı sağlamaktadır. Tüm tuvalet açma işlemlerinde garantili çözüm sunmak üzere hizmet veren tuvalet tıkanıklığı servisimiz, bu cihazlarla gideri açtıktan sonra hemen toparlanmaz. Hizmetlerimize garanti vermemizi sağlayan görüntüleme sistemlerimizi kullanarak, müdahalenin kesin olarak işe yaradığını teyit ediyoruz. Canlı görüntü alarak gider içinin tamamen açıldığından emin olan servis ekibimiz, sorundan en pratik şekilde çözüm sunar.

Tuvalet Tıkanıklığı Kırıp Dökmeden Nasıl Açılır?

Tuvaletinizin giderindeki tıkanıklığın kırıp dökmeden, yüklü tadilat masrafları yapmanız gerekmeden açılması için öncelikle giderin hangi maddeden dolayı tıkandığını tespit edilmesi gerekir. Farklı cisimler sebebiyle tıkanabilen tuvalet giderinin içerden açılması için tıkanıklığın sebebine göre farklı uygulamalar yapılır. Firmamızın kullandığı Rothengerber ROCAm görüntüleme sistemi sayesinde uzman ekiplerimiz dakikalar içinde sorunun sebebini tespit etmekte, bu sayede soruna göre en pratik ve hızlı sonuç alınan çözüm yoluna yönelmektedir. Bu doğrultuda kullanılan Rothenberger R600 cihazı “istisnasız her tip tuvalet tıkanıklığını açabilmekte”, üstelik 35 metrelik uzantısı ile bu işlemi en derin tıkanıklıklarda dahi kısa sürede tamamlayabilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemi Ne Kadar Sürer?

kırmadan tuvalet tıkanıklığıTesisat ve yapının fiziksel özellikleri fark etmeden tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ortalama olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Ancak bizimle iletişime geçmeden önce sert cisimlerle veya içeriğinde ne olduğu bile bilinmeyen olur olmadık kimyasallarla gideri kendi başına açmaya çalışan müşterilerimiz borulara zarar verebilmekte, bu tip boruların da hasar gördüğü durumlarda işlem daha uzun sürebilmektedir.

Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmadan önce gideri kendi başınıza açmaya çalışmamanızı önermektedir. Acemice uygulamalar giderin açılmasını sağlamadığı gibi, daha büyük hasar oluşmasına ve dolayısıyla tamir için daha fazla masraf yapmanız yol açabilir.
İstanbul’un tüm ilçelerine kesintisiz servis veren firmamızı tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri dışında logar, banyo, mutfak, kanal açma, lavabo gibi her tip gider tıkanıklığında arayabilirsiniz. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma ekiplerimiz son teknolojik marka cihazlar ile profesyonel tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Kaç Dakikada Açılır?

Giderdeki tıkanıklığın açılması için saatlere değil, birkaç dakikaya ihtiyacı olan ekibimiz hizmetlerinin büyük bir bölümünde göz açıp kapayıncaya dek kısa sürede problemi çözer. Bir saati bulmadan kırmadan tuvalet açma işlemini bitiren servis elemanlarımız, derin tıkanıklıklar kanalizasyon sisteminde de tıkanmaya yol açtığında biraz daha fazla zamana ihtiyaç duyabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma servisimizin kullandığı ROCAM görüntüleme cihazları, sorunun tuvalet giderinden ziyade kanaldaki tıkanıklıklardan kaynaklandığını durumlarda doğru tespit yapılmasını sağlar. Böylece problemin asıl nedenini tespit eden ekibimizin en kısa yoldan çözüm sunacak yöntemi uygulaması mümkün olur. Eski usul tuvalet açma işleriyle ne işlevsellik ne de hız açısından kıyas kabul etmeyen hizmetlerimiz, söz konusu uygulama maliyeti olduğunda da açık ara en avantajlı seçenektir.

Tuvalet Gideri Tıkanıklığına Neden Olan Etmenler

Ev ve işyeri fark etmeden her yerde sık kullanılan ve bu sebeple de tesisat sorunlarının en yaygın görüldüğü mekanlar olan tuvaletler, bazı nadir durumlar dışında büyük çoğunlukla kullanım hatalarından dolayı tıkanır.

Saçlardan çocuk bezlerine, oyuncaklardan inşaat molozu ve çimentoya, ıslak mendillerden tuvalet kağıdı parçalarına kadar tuvalet giderleri pek çok insanın aklına bile gelmeyecek nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir.

Giderin tıkanmasına neyin sebep olduğu ve tesisattaki blokajın ne kadar derinde olduğu, tuvaletin hangi yöntemle açılacağını belirler. Üsküdar tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz kameralı görüntüleme cihazları ve ithal robot sistemlerle nedeni her ne olursa olsun, her tür tuvalet tıkanıklığını kırıp dökmeden açabilmektedir.

Tuvalet giderinin çöp kutusu olarak kullanılması sonucunda giderden çok çeşitli maddeler çıkabilmekte, bu maddelerin niteliğine bağlı olarak ekibimiz çok çeşitli teknikler kullanabilmektedir. Islak mendil , peçete gibi maddeler suda erimediğinden tıkanıklık sorununu oluşturabilmektedir. Giderden canlı görüntü alarak müdahale yaptığımız için en uygun çözüm yolunu seçebiliyor ve bu sayede dakikalar içinde gideri açabiliyoruz.

Avrupa’nın en çok kullanılan markalarından olan Rothenberger’e ait ROCAM görüntüleme sistemleri kullanan tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, en dar atık su kanallarına dahi girebilen bu özel tasarım donanımlarla garantili uygulama çözümleri sunar. Boruların zamanla aşınmasından, inşaat aşamasında oluşan hasardan, gider borusu daralmasından kaynaklanan tıkanıklıklarda da ekibimiz kısa sürede problemi giderecek donanım ve deneyime sahiptir.

Giderdeki tıkanıklığın sebebini kesin olarak belirledikten sonra %100 çözüm sunacak uygulama tekniklerini kullanan Üsküdar tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kullandığı modern donanımlar sayesinde kırıp dökmeden çalışır. Eski usul tamiratlardaki gibi her yerin kırılmasına gerek olmayan tuvalet açma hizmetlerimizde klozet bile sökülmemekte, tek bir fayans bile kırılmadan gider pratik bir şekilde açılmaktadır.

Tuvalet giderindeki blokaj, yanlış müdahalelerle kanalizasyon sisteminin tıkanmasına da yol açabilir. Yanlış kimyasalların kullanımı, sert cisimlerle bilgisiz müdahale, eski usul tamir yöntemleri sebebiyle hasar gören atık su tesisatının onarımı içinse çok daha yüksek meblağlar harcamanız gerekebilir. Ekibimizin profesyonel tesisat çözümleriyle bu gibi sorunlarla uğraşmadan, dakikalar içinde tuvalet tıkanması sorunundan kurtulursunuz.

Tuvalet Açma Hizmetlerimizle Çözüm Garanti

tuvalet açmaAlman mühendislerin tasarladığı, her tip gider tıkanıklığın pratik bir şekilde açılması için geliştirilen Rothenberger R-600 robot cihazlarla derin tıkanıklıkları bile birkaç dakika içinde açabiliyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma servisimizin işlevsel ve zamandan tasarruf sağlayan hizmetleriyle giderin neyin tıkadığı ve aynı zamanda tıkanıklığın ne kadar derinde olduğu önemsiz detaylara dönüşür.

35 metrelik uzantısı bulunan Rothenberger R-600 gider açma robotlarımız sadece derine yerleşmiş tuvalet tıkanıklıklarını değil, logar ve kanalizasyon sistemlerindeki benzer nitelikteki problemleri bile kısa sürede gidermektedir.

Üstelik bu uygulamalarda robot cihaz kanal ve pimaş borulara zarar vermeden gideri içerden açtığından, servis ekibimizde çalışan tesisat ustalarımızın ev ve işyerinizi inşaat alanı haline getirecek kırıp dökme işleriyle uğraşmasına da gerek kalmaz. İş bitiminde ROCAM görüntüleme cihazlarıyla gider incelendiğinden, tıkanıklığın tamamen giderildiği teyit edilir yani sunulan hizmete garanti verilir.

İstanbul genelinde haftanın tüm günleri servis hizmeti sunan ekibimiz, acilen giderilmesi gereken tuvalet tıkanıklıklarını garantili hizmetlerle açmaktadır. Sabit servis ücretiyle yararlanabileceğiniz pratik ve garantili tesisat çözümlerimiz için Üsküdar tuvalet tıkanıklığı açma servisimizden randevu almanız yeterli. Firmamız her zaman en pratik ve düşük maliyetli hizmetleri sunmakta, ev ve işyerinizdeki tuvalet tıkanıklıklarının mağduriyete yol açmadan en kısa sürede giderilmesi için 7/24 çalışmaktadır.

Evde Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

  • .Pompalayarak Açma
  • .Eldiven Yöntemi İle Açma
  • .Elektrik Süpürgesi Hortumu İle Açma
  • .Basınçlı Su İle Açma
  • .Kırarak Açma

Atık suyun kanalizasyon sistemine iletilmesini engelleyen tıkanıklıklar; suyla temas ettiğinde çözülmeyen kalitesiz tuvalet kağıtları, kişisel hijyen ürünü ve çocuk bezleri, sigara izmaritleri, temizlik sularındaki çamur ve kum, çocukların attığı oyuncak ve sert cisimler gibi pek çok nedenden dolayı tıkanabilir.

Tüm bunların ötesinde kullanıma dikkat etmenize rağmen binadaki diğer daire veya işyerlerinde kullanıma dikkat edilmemesi neticesinde de bu problemle karşılaşabilirsiniz. İnşaat aşamasında tesisatın doğru düzgün yapılmaması ve normalde olması gerektiğinden çok daha fazla dirsek kullanılması, pimaş borulara kaçan çimento ve kum, tesisattaki yıpranma ve çatlaklar da tuvalet giderinizin tıkanmasına neden olabilir. Sorun bu nedenlerin hangisinden kaynaklanıyorsa kaynaklansın, profesyonellerden oluşan tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz sizlere garantili hizmetlerle pratik çözümler sunmaktadır.

Her tip tuvalet tıkanıklığını açabilen ve bunun için ortalığı köstebek yuvası haline getirmesi de gerekmeyen tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, içerden müdahaleyle derin tıkanıklıkları bile zorlanmadan açabilmektedir. Tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkların açılması için hangi yöntemin kullanılacağı, tesisatçının problemin sebebini bilmesine bağlıdır. Firmamızın uzman ekipleri gibi kameralı görüntüleme cihazları kullanmayan tesisatçılarınsa giderin ne kadar derinden ve neden tıkandığını bilmesine imkan yoktur. Bu durumda ezbere müdahalede bulunularak sonuç almayı ümit eden tesisatçıların ustalıktan çok şansa ihtiyacı olur. Tabi problem bilinmediği için pek çok yöntemi deneyen yani deneme yanılma yöntemiyle tuvalet açmaya çalışan tesisatçının işi uzadıkça hizmet maliyeti yükselir ve denenen her yöntemde bir yerler kırıldığı için tadilat masrafı da kabarır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemlerinde Kullanılan Araç Ve Gereçler

Eski usul yani ilkel yöntemlerle, tahminlerle gider açmaya çalışmayan ekibimiz kullandığı modern kameralı görüntüleme cihazlarıyla gider içini inceledikten sonra uygun yöntemler problemi giderir. Tıkanıklığın ne kadar derinde olduğu, kanalda herhangi bir tıkanıklık olup olmadığı, pimaş boruların durumu, gideri neyin tıkadığı gibi bilgilere sahip olarak gerçekleştirilen müdahale tek seferde tıkanıklığın açılmasını sağlar.

Robot cihazlarımız Rothenberger gibi Alman mühendisliğinin en güvenilir markalarından birine aittir. Tesisat ustalarımız bu Avrupa’nın en çok tercih edilen markasının son model R-600 robotlarıyla çalışır ve böylece 35 metre derindeki tıkanıklıkları bile dakikalar içinde açabilir. İçerden müdahalede bulunan robot sayesinde hiçbir yeri kırmasına ve metrelerce boruyu yenilemesine gerek kalmayan tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, böylece işi en ucuz yoldan yapmış olur.

Tuvalet Tıkanıklıklarına Anında Hizmet

İlçenin tüm semtlerine kesintisiz olarak servis hizmeti sunan firmamız, tuvalet tıkanıklığı sorunundan ekonomik ve en pratik şekilde kurtulmanızı sağlar. Gider tıkanıklıklarının profesyonel uygulamalarla açılması konusunda deneyim kazanmış tesisatçılarımızdan hemen randevu almak ve tüm sorularınız için danışma hattımız 7 gün, 24 saat hizmet vermektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir