Ev ve işyerlerindeki her türde su kaçağına garantili çözümler sunan servisimiz, Ulus su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleriyle kaçaklardan geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlıyor. Senelerin uzmanlığıyla ve geniş teknik imkanlarımızla her türlü yapıdaki su kaçağını “hiçbir yeri kırmadan” ve hata payı olmadan saptayan uzman ekiplerimiz, onayınızı aldıktan sonra çok kısa sürede tamir işlemini tamamlıyor.

 

ulus su kaçağı tespiti

Ulus Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmetlerimiz

Ulus su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimizden memnun kalmamanız durumunda para iadesi yapan Tam Tesisat, uzmanlığına ve hizmet kalitesine sonuna kadar güvendiğini boş sözlerin ötesine taşımak adına hizmetlerine garanti vermektedir.

En az on senelik deneyim sahibi olan, tam manasıyla profesyonellerden oluşan ekiplerle sunduğumuz Ulus su kaçağı tespiti ve tamir hizmetlerimiz, problemin hem en kısa yoldan hem de size en az zahmeti verecek şekilde giderilmesini sağlar. Boş yere kırılan duvarların, kaldırılan döşemelerin, paramparça edilen fayansların tamiri için bile yüzlerce lira masrafa girmenizi gerektiren acemice uygulamaları bir kenara bırakın ve garantili çözüm sunduğumuz Ulus su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

ulus su kaçağı bulma

 

Firmamız yıllar öncesinde üretilen, o dönemin teknik imkanlarıyla tespit yapan tek tipteki bir sistemle kaçak tespiti yapmamaktadır. Teknik altyapı yeterliliğimiz gizli ve çoklu kaçaklar da dahil, her tipteki yapının sıhhi tesisatındaki su kaçaklarını noktasal olarak belirleyebilecek düzeydedir. Ekiplerimiz sorunun içeriğine, sıhhi tesisat ile yapının fiziksel özelliklerine göre pek çok farklı tespit sistemi ve ekipmanı kullanmaktadır. Bu sayede ev ve işyerinizdeki her türlü su kaçağı problemine uzun vadeli, zahmetsiz, hızlı, “garantili” ve bütçeniz için en avantajlı şekilde çözüm sunabilmekteyiz. Henüz fayans kabarması, terleme veya küflenme gibi görünen sorunlara sebebiyet vermemiş ancak kısa sürede kapsamlı ve tamiri pahalı arızalara yol açacak kılcal gizli kaçaklar da uzman ekiplerimiz yaptığı incelemelerde belirlenmektedir. Bu sayede henüz sorun oluşmadan gizli kaçağa müdahale edilebilmekte.

Ulus su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizle ev ve işyerinizdeki kaçak sorunundan kısa sürede ve kalıcı olarak kurtulmak adına 7 gün, 24 saat hizmet veren firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir veya sitemiz üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir